DJ na svadbu 22.9.2018 - Šaľa

Ahojte, hladam DJ na svadbu v Šali 22.9.2018 do tych 350 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, tento termín mám zatiaľ voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte súkromnou správou pripadne cez facebookfunpage kde najdete aj bližšie info o mne a mojej práci.
Odpovedať
Profilova fotka
ddobrý deň prajem, robím si taký priezkum ceny DJs na SK... neviem či je to vhodné sa spýtať takto vo fore ale podľa akých kritérií ste si určili cenu "do 350€" ? ďakujem za info Prajem krásnu svadbu! s pozdravom Dušan.
Odpovedať
Profilova fotka
tak nie kazdy ma rad video diskoteku to neni cirkus to ma byt svadba .....350eur v okoli Ba je uplne pohoda cena su aj kamarati ktory to zrobia 5v1 starejsi DJ ...foto budka toi toi ...harmonikar a časnik v jednom MACGYVER je nula a povedia ze 200 eur + kolace...kazda nevesta ma moznost si vybrat ci chce skodu rapidecku alebo mercerdes....sami dji si kazia ceny medzi sebou ....ked uz ide cimbalovka ktorou sucastou je DJ tak nech idu fakt do P......
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ponúkame Vám projekt “STAREJŠÍ A DJ NA SVADBU” resp. kompletné vedenie a organizovanie Vašej svadobnej slávnosti s profesionálnym technickým vybavením a zodpovedným prístupom s 23 ročnou praxou. Navyše ponúkame “naše” svadobné atrakcie ako aj pomoc pri organizácii Vášho svadobného dňa. Vieme zabezpečiť aj fotografa/kameramana, takže máte všetko bez zbytočných starostí... S pozdravom Peter Kubiš - DJ KUKYNKOO
Odpovedať
Profilova fotka
Máte správu :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?