Menu Forum

DJ na svadbu, 24.8.2019, Trenčiansky kraj

15. júl 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
dorotka17 (31 r.)
Registrovala sa 29. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 24. augusta 2019
    Patrovec , okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dorotka17 (31 r.)
Registrovala sa 29. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 24. augusta 2019
    Patrovec , okres Trenčín
 Ahojte zháňam DJa, napíšte mi bud referencie alebo sa mi rovno ozvite. Zháňam ale niekoho, kto bude mať pochopenie pre naše požiadavky a nielen že nezahrá blacklist ale zahrá určite aj to čo máme radi my a naši hostia! dakujem
12. júl o 14:14  •  Svadba bola v auguste 2019  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

Pre menej chápavých dátum je v nadpise tie čísla že 24.8
12. júl o 15:35  •  www.musicevent.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merysband
Hudba
PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
merysband
Hudba
PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
 Ako môžeme radiť bez dátumu a miesta?
12. júl o 14:53  •  www.merysband.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (42 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj veľmi rad odporúčam @djmartinleo
Ľudia stále spokojní , max profik, vyzná sa vo svojom obore , záruka skvelej zábavy
15. júl o 19:39  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. okt o 21:43 • nelka2211