Menu Forum

DJ na svadbu, 7.9.2019, východné Slovensko

17. jún 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
erinnka690
1
Registrovala sa 24. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 6 príspevkov a 10 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Humenné.
fotoportrét
fotoportrét
erinnka690
1
Registrovala sa 24. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 6 príspevkov a 10 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Humenné.
 Hľadám DJ na svadbu, len východne Slovensko. Máme cimbalovku hraju len ľudovky tak zháňam aj DJ len čisto na moderné kola. Termín 7.9.2019
17. jún o 09:55  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 228 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
didaa13 (30 r.)
1
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 228 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
    Košice, okres Košice
 @erinnka690 vyskúšajte či majú voľný termín DJ Peter&Patrik, sú tu medzi profesionálmi. Sú z PO, ale hrajú po celom východe. My sme boli veľmi spokojní emoticon
17. jún o 10:37  •  Svadba bola v septembri 2016  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinleo
DJ.Maťo ...SLOVENSKE A ZAHRANICNE SVADBY ....www.musicevent.sk
DJ.Maťo- musicevent PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
13

“.https://hokej.pravda.sk/ms-2011/clanok/125186-zo-srdca-areny-sa-siri-macejko-i-karel-gott/”
(Pred 6 mesiacmi)

Odporúčam Peter a Patrik nenormálne hrajú a perfektne na svietenie Best of východ... emoticon
17. jún o 10:55  •  www.musicevent.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame DJ ale - aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1, s pozdravom Šenky.