DJ na svadbu v Seredi, 8.5.2021

12. máj 20203

Ahojte, viete mi prosím poradiť dobrého DJa na svadbu v Šintave (pri Seredi), termín 8.5.2021? Hľadáme DJa a moderátora v jednom. Niekoho, koho tá práca baví a kto bude vedieť rozprúdiť zábavu 🙂 Budeme mať cca 60 hostí. Vopred ďakujem za akékoľvek odporúčania 🙂

• Ja sa odporúčam 😉

• Dobrý deň,

nech sa páči, pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu.

S pozdravom

Ivan

• Zdravím Vás, máme v Šintave na ihrisku u Lucky Hudobný automat. Ponúkame naše služby na svadbu DJ - STAREJŠÍ. V prípade záujmu nás kontaktujte. S pozdravom Peter Kubiš

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň. Ak ešte nemáte DJa na svadbu skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Ponúkam Vám hudobnú produkciu,rôzneho žánru,cez ľudovky,oldies,súčasné disco,repete....niekolko ročné skúsenosti zaručujú dobrú zabavu a náladu!
    Hudba pre Vás
    Bratislava
    Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov