DJ + svadobny moderator/starejsi Bojnice/Prievidza 15.10.2016

Ahojte! Hladam DJ-ja a nejakeho moderatora/zabavaca/starejsieho na svadbu 15.10. v Bojniciach/Prievidzi. Svadba by zacinala najskor o 17-tej a bude sa koncit okolo polnoci (na druhy den odchadzame na svadobnu cestu). Nemame ziadnu odobierku, netreba nam ani ziadne organizovanie svadobcanov (bude iba najblizsia rodina, tu si zorganizujeme), ani cepcenie, redovy tanec a ani podobne zvyky nemame a ani nechceme. Potrebujeme niekoho, kto nam zahra hudbu ako podmaz (nikto z nas nie je velky tanecnik - hlavne ja nie :-) ). Proste potrebujeme niekoho, kto nam zahra par pesniciek, ktore sa nam pacia, pri ktorych si potancujeme par kol a podla dohody nam odmoderuje svadbu (zavolat k veceri, oznamit prvy manzelky tanec, uvedenie nejakych hier, atd). Na svadbe je iba najblizia rodina, 15 dospelych a 6 deti. Najlepsie ak by bola cena do 200 eur, prip. dohoda podla ponukanych sluzieb. Dakujem za odporucania/ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin mame este volny pozrite nas profil. cena je v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.Termín zatiaľ voľný ,v prípade záujmu ma kontaktujte.Viac v profesionáloch alebo na stránke.
Odpovedať
Na takéto veci čo chcete Vám bohate stačí DJ alebo kapela (odporúčam asi radšej DJ-a)...keď nechcete zvyky, tradície a budete len najbližšia rodina je zbytočne platiť za starejšiho
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám voľný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?