DJ Žilina a okolie, 20.6.2020

Ahojte. Hľadám DJa na svadbu v Terchovej, termín 20.6.2020. už som sa snažila nejakých kontaktovať ale odpísali mi, že termín už majú obsadený. Vedeli by ste mi nejakých odporúčit? Bolo by super, ak by mal aj nejaké pekné osvetlenie a večer by priestor pekne osvetliť. Ideálne ako máte vlastnú skúsenosť. Ďakujem kraasne za všetky tipy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme zo ZA, termin mame volny, radi Vam urobime ponuku, pozrite si nas profil. Doporucujeme osobne stretnutie, nazor si urobite sama.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @veronika1116 U mna je tento termin este volny, taktiez som Zilincan
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1116 skuste oslovit @ptsound -a v pripade ak ma volno, disponuje nadstandardnym technickym zabezpecenim ... je zodpovednym - empatickym a vecne usmiatym DJom ;-)
Odpovedať
@djhusenica ďakujem za tip, napísala som mu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my dakujeme panovi Husenicovi.
Odpovedať
@partydjs ďakujem za ponuku, pozriem si čas web a ozvem sa vám v súkromnej správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1116 nie je zac :) @partydjs taktiez nie je zac pani, nezistna podpora je plne intuitivna a patri medzi tych par veci na tomto svete, ktore sa nevynucuju. To, ze som vas v komentari nespomenul - neznamena, ze ste horsi. Ide len cisto o moju spontannu prirodzenu reakciu, na ktoru mam si myslim mam pravo a stojim si za nou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil,môj FB Fun Page a kontaktovať ma. Termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Ďakujem všetkým, už sme si vybrali.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
@veronika1116 dobry den. mozte mi dat tip koho ste s nakoniec vybrali, prave to tiež riesim na svadbu v okoli žiliny 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?