Menu Forum

Hľadajú sa muzikanti, kapela na 13.7.2019 do Levíc

27. feb 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
lienkalulu
Registrovala sa 26. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Má 43 priateľov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lienkalulu
Registrovala sa 26. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Má 43 priateľov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hľadajú sa muzikanti, kapela na 13.7.2019 do LV
12. feb o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 1 rokom)

Zdravíme , pokiaľ hľadáte živú kapelu v plnom obsadení, skúste pozrieť na náš profil medzi profesionálmi, Kapela Medley z Trebišova.
13. feb o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skupinapohoda
Pohoda
PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
skupinapohoda
Pohoda
PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
 Dobrý deň, ak ešte stále hľadáte emoticon Termín je zatiaľ voľný z našej strany. emoticon SVADBU odohráme úplne celú NAŽIVO bez používania podkladových nahrávok a pod. Všetky hudobné nástroje a spev sú live emoticon Výhodou vystupovania úplne naživo je úžasná schopnosť komunikovať s publikom čo má ohromnú energiu, dokáže to strhnúť davy a na svadbe vyvolať úžasnú zábavu emoticon
Hráme spolu v rovnakej zostave už 18 rokov emoticon a odohráme slovenské, české, anglické popové a rockové evergreeny, slovenskú klasiku 70-tych – 80-tych rokov, známe country a folkové skladby a samozrejme aj ľudové. Pozrite si náš profil, web a dozviete sa viac emoticon
22. feb o 13:45  •  www.skupinapohoda.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
webmaster (48 r.)
HALÚZKOVCI -ľudová hudba+DJ
Jaroslav Jarik Lazor PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
PRO Shop: 1 inzerát
2
fotoportrét
fotoportrét
webmaster (48 r.)
HALÚZKOVCI -ľudová hudba+DJ
Jaroslav Jarik Lazor PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
PRO Shop: 1 inzerát
2
 Dobrý večer, termín mame voľný. Kombinácia dj+živá hudba, resp. živá ľudová hudba. V prípade záujmu ma kontaktujte.
27. feb o 20:27  •  Svadba bola v septembri 2008  •  www.haluzkovci.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to