Hľadám DJ-a na svadbu 16.9.2017 v Smrdákoch

:) Ahojte, hľadáme dobrého, kvalitného DJa na svadbu (16.9.2017) v sále v Smrdákoch. :) vedeli by ste nám niekoho odporučiť? :) :) poprípade poznáte niekto aj DJa Rustyho (Rastislav Zámečník? :) :) )
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na tejto stránke nie som dlho zaregistrovaný nakoľko som to nikdy nepotreboval za potrebné. Nakolľko bola na rok akcia tak si hovorím to skúsim a uvidím akú to bude mať odozvu. Veľa ľudí sa tú pýta na rôznych Djov a kapely ale veľa krát nikto nenapíše názor, Pretože ľudia,ktorí mali daného Dja na svadbe alebo kapelu z tejto stránky resp.tu našli na neho kontakt,tak už nemajú potrebu sem chodiť. Niekedy dokonca aj sami Dji alebo kapely si sem píšu z iných nickov recenzie. :-) Vy Ste mi písali zrejme aj mail,budem rád ak sa rozhodnete pre moje služby.Viac o mne tu v profile alebo na web stránke. :-)
Odpovedať
Ďakujem všetkým za reakcie DJ sme našli :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým? :-) veď Vám odpísal len jeden človek? :-D Len dúfam,že Ste nezohnali niekoho za 150eur a sa rozhodli tiež šetriť na hudbe. Lebo opäť sa potvrdí že málo peňazí málo muziky. :-) ale nemusí to platiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rastik myslim ze to je megy rozhodnutie aj keby nasla niekoho znameho a mozno aj sama hladala ponuky mala slobodne sa rozhodla
Odpovedať
:) dostala som okrem vás aj viacej ponúk do správ :) a áno rozhodnutie je na nás... :) a dúfam ze aj tej muziky bude dosť :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
A ja že si zahráme V Smrdakoch býva vždy veselo alebo v tej Smrdackej hospode :-) Inak Nikolet ďakujem za recenziu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Terka opýtaj sa dja od kedy dj chodí hrávať na krstiny už väčšiu P som nepočul v tóm prípade začínam ozvucovat kary pohreby a v cene je aj nasvietenie modernými LED efektami
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?