Hľadám DJ-a na svadbu 20.5.2017 v Strečne

7. feb 20176

Zdravim, hladame DJa na svatbu 20.5.2017 v Strečne.
Bolo by super keby mal aj nejake osvetlenie (sala pre max 90 ludí) a aby zaroven aj moderoval a robil riadnu zabavu (popr. svadobne hry).

• Dj igi(fb)..skus kuknut..je z varina 🙂

• Dobrý večer. Termín mám voľný.Pozrite si môj profil.

• dobrý den ja mam volno zatial na ten datum ak mate záujem nevahajte ma kontaktovať DJ STRELA

• Sponzor fóra
  • Zdravím Zuzanka. Na Váš datum mam ešte voľno. Kvalitny zvukovy aj svetelny aparat je samozrejmostou + zaujímava cena. Ak tak kontakt sprava. Pekny den

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Rad Vám ponúknem naše služby DJa pre Váš svadobný deň. V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím neváhajte kontaktovať. Vždy sa dá dohodnúť na cene aby bola pre Vás prijateľná.

• dobrý deň , termín mám zatiaľ voľný.Ak máte záujem o viac info kontaktujte ma prosím cez profil alebo e-mail.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    22 ročné skúsenosti v oblasti ozvučovania svadieb, profesionálny prístup ku klientovi, kvalitná technika renomovaných značiek, zaručená zábava
    KOŠICE - PREŠOV - POPRAD - Svadby, Plesy, Firemné akcie a pod. Dlhoročné skúsenosti (23 rokov), kvalitná produkcia, ústretový prístup.
    Zažite nezabudnuteľnú zábavu s DJ Teamom na Vašej svadbe, firemnom večierku, oslave. Hráme a zabávame po celom západnom a strednom Slovensku.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov