Menu Forum

Hľadám DJ na svadbu v Piešťanoch dňa 24.06.2017

13. mar 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
kejsrin
Registrovala sa 7. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 24. júna 2017
fotoportrét
fotoportrét
kejsrin
Registrovala sa 7. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 24. júna 2017
 Hľadám DJ na svadbu v Piešťanoch dňa 24.06.2017, ktorý nemá obmedzený repertoár a hrá aj na želanie. Ďakujem
6. mar 2017 o 13:20  •  Svadba bola v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
2

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
2

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 2 rokmi)

@kejsrin DJ STRELA pozrite si moj profil
6. mar 2017 o 16:29  •  www.djstrela.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (41 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (41 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
 Dobrý deň, uvedený termín mám voľný, môžete ma kontaktovať, podrobnejšie info v profie.
13. mar 2017 o 10:26  •  Svadba bola v auguste 2009  •  www.facebook.com/djmartinvozar  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ibaja2222
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 11 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ibaja2222
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 11 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Poslala som ti ip emoticon
13. mar 2017 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to