Hudba 30.1.2021 Poprad

7. nov 202030

Páči sa mi to

Dobrý deň, hľadáme hudobnú skupinu alebo didžeja na svadbu 30.1.2021 v Poprade. Ďakujem

• @elaaa123  ahoj, ja reagujem, lebo po dlhej dobe niekto, kto plánuje svadbu začiatkom budúceho roka...myslíte, že už bude situácia dobrá a bude môcť byť svadba aj s hostinou? tiež máme podobný úmysel...len každý nám hovorí, že to určite nebude možné...silno držím palce, nech to už vyjde aj vám aj nám 🙂

• @michaelavj  Ahoj, nech bude situácia akákoľvek tak svadba určite bude 🙂 chceme sa zobrať a je mi jedno či to bude o 10 ľuďoch, alebo o 60 🙂

• @elaaa123  jasné, chápem. Aj my sme to tak vyriešili...
    Keďže hľadáte hudbu, tak predpokladám, že myslíte pozitívne a bude to už aj s hostinou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Husenica DJ
    Liptovský Mikuláš
    Ponúkam kvalitnú párty hudobnú produkciu na vašu svadbu, oslavu, ples, firemnú akciu v rámci celého Slovenska.
    Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!