Hudba - harmonika cez prestávky na Orave

Ahojte baby, poraďte niekoho kto hráva medzi kolami napr. na harmonike najlepšie z okolia Námestova. Ďakujem
Odpovedať
ahoj, ja poznám skupinu Kontakt z Námestova, Kamenčan zo Zákamenného a ešte Tropekovci chodia,
Odpovedať
@gabca281 Ďakujem, maš s niektorými aj skúsenosť?
Odpovedať
@anicka3110 ja budem mať na mojej svadbe Kamenčan ... už som bola na svadbách, kde hrali oni a páčili sa mi. Kontakt z Námestova chodí hrávať aj na celú svadbu, ak chceš živú hudbu, tiež sú dobrí. A čo sa týka Tropekovcov, neviem ... ako asi u koho, ale moja kamarátka si ich objednala na svadbu, všetko bolo v poriadku, a týždeň pred svadbou im volala, aby sa dohodli, jej povedali, že oni nemôžu, lebo majú niekoho iného, takže ju si akokeby vyškrtli a šli hrať inam. Ale aj oni vedia spraviť dobrú zábavu. Rozhodnutie je už na tebe. A ty kedy máš svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Patrik Rabčan..skus ho kontaktovat na fb.Su traja a su skvelíííí 8-) a sú z Hruštína
Odpovedať
ahoj ja mám dvoch chalanov.. zo Zakamenného.. jeden hráva na harmonike a jeden na saxofone...hrajú krásne...ak chce dam ti na nich kontakt prípadne bližšie info..
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu321991 ahoj, prosim ta mohla by si aj mne poslat kontakt na tych dvoch zo zakamenneho? Ja zhanam saxofonistu. Dakujem velmi pekne :-)
Odpovedať
@marianne35 ano píšem ti IP
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zuzu321991 Ahoj náhodou kontakt poprosím ? 🙂?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?