Menu Forum

Hudba na svadbu v Tatrách, 4.7.2020

15. okt 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
katkatesliar
Registrovala sa 19. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bude 4. júla 2020
fotoportrét
fotoportrét
katkatesliar
Registrovala sa 19. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Poprad.
  • Svadba bude 4. júla 2020
 Pozdravujeme! Hľadáme hudbu na svadbu 4.7.2020 v Tatrách - chceli by sme živú kapelu do 3 ľudí resp DJa . Prosím poraďte kvalitnú muziku emoticon
19. sep o 16:33  •  Svadba bude v júli 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
19. sep o 17:21 • michinajme
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (89 r.)
DJ na svadbu - DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
5

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
fotoportrét
fotoportrét
blabla22
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 76 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blabla22
Registrovala sa 13. augusta 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 76 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @katkatesliar ahoj, my sme mali kapelu paradox, sú síce 4, ale o to lepšie to znie emoticon jedno z našich najlepších svadobných rozhodnuti, takú dobrú kapelu som nikdy na inej svadbe alebo plese nezažila, odporúčam všetkými desiatimi
22. sep o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
23. sep o 12:08 • kvetmz
fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/i4cjF7wP0KM”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mbstudio1
svadobne-videoza.sk
Milan PRO

Foto a video - Okres Kysucké Nové Mesto
2

“Https://youtu.be/i4cjF7wP0KM”
(Pred 2 týždnami)

@katkatesliar Pekný deň,možem len doporučiť cimbalovka Popradčan, majú i vlastného DJ.
Na svadbe v Poprade boli skvelí. Boli sme tam za Foto-Video emoticon
23. sep o 13:11  •  www.svadobne-videoza.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
 Dobrý deň,

pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho emoticon Pre viac informácii si môžete pozrieť promo videá na našom webe emoticon
3. okt o 10:44  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
webmaster (48 r.)
HALÚZKOVCI -ľudová hudba+DJ
Jaroslav Jarik Lazor PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
PRO Shop: 1 inzerát
2
fotoportrét
fotoportrét
webmaster (48 r.)
HALÚZKOVCI -ľudová hudba+DJ
Jaroslav Jarik Lazor PRO

Hudba a zábava - Okres Nitra
PRO Shop: 1 inzerát
2
 Dobrý deň,termín máme voľný ,ak Vás osloví ponuka DJ+živá ľudová hudba sme Vám plne k dispozícii.Jaroslav emoticon
Včera o 11:50  •  Svadba bola v septembri 2008  •  www.haluzkovci.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to