Hudobné skupiny na svadbu z okolia Ilavy - tipy

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či nemá niekto skúsenosti s hudobnou skupinou Triumf na svadbe. Nakoľko sa rozhodujeme ci si ich zajednat ale nevidela som ich na živo hrať. Alebo máte skusenost s niaku inú skupinu z okolia ilavy? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Naša PONUKA :-) Dobrý deň, sme Hudobná skupina Pohoda. Pochádzame z Topoľčian a hráme na celom území Slovenska, takže cestovanie nám nerobí problém. :-) SVADBU odohráme úplne celú NAŽIVO bez používania podkladových nahrávok a pod. Všetky hudobné nástroje a spev sú Live. Výhodou vystupovania úplne naživo je úžasná schopnosť komunikovať s publikom čo má ohromnú energiu, dokáže to strhnúť davy a na svadbe vyvolať úžasnú zábavu :-) Hráme spolu v rovnakej zostave už 18 rokov a odohráme slovenské, české, anglické popové a rockové evergreeny, slovenskú klasiku 70-tych – 80-tych rokov, známe country a folkové skladby a samozrejme aj ľudové. :-) Ak máte záujem pozrite si náš profil prípadne web alebo rovno volajte a osobne dohodneme a na ďalšie otázky radi odpovieme. :-) Hudobná skupina Pohoda 0904440546
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?