Je 1000€ za kapelu, DJ-a a starejšieho dobrá cena?

12. júl 201815

Ahojte,

chcem sa poinformovat, a utvrdit sa v nazore, ze na celu hostinu a noc je kapela, DJ a starejsi, ozvucenie a osvetlenie za 1000e velmi dobra kamaratska cena 🙂

• Naozaj je to veľmi dobrá kamarátska cena.

• Ja si tiež myslím, že je to v pohode za to všetko. Čo som si ja zisťovala tak len za kapelu sa pohybujú ceny tak od 400 eur

• Tiež si myslím, že asi áno, lebo nás stojí kapela 550 eur na celú noc a na východe idú kapely okolo 400.

• Sponzor fóra
  • určite je to skvelá cena.

• osobne si myslím, že je to veľmi dobrá cena, keď si zistíš koľko stojí každá tá vec zvlášť tak zistíš, že by ťa to vyšlo oveľa viac

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @suzie1987  to super cena! 🙂 hned to ber
    @dudo12334  tak az je to nejaky dobry znamy alebo tak, ze to dal fakt ako kamaratsku cenu tak sa netreba hned hnevat a zistovat "kto kazi ceny" 🙂

• Uz to mame zajednane. Ten clovek nie je ziadny suflikant. Hra dlhe roky v kapele, ktora je teda dost znama a su tu vyborni hudobnici, on sam hra na saxofon a DJ robi tiez dlho a hrava na roznych velkych akciach, v radiach, na svadbach, starejsi patri k nemu, je velmi zabavny a hra aj na harmoniku. Dopravu hradit nemusime.

• @suzie1987  nenechaj sa prosím ťa rozčúliť, niekedy to tu proste takto je 🙂 že keď zoženieš niečo za lacnejší peniaz tak sa hneď objavia príspevky typu "to bude šuflikant", "aby si to potom neľutovala" a podobne

• @javorina3  s tým, čo si teraz napísala úplne súhlasím!!! 🙂

• @suzie1987  mozes byt len rada, ze si takuto cenu dostala. to je fakt super cena!!

• tiez si myslim,ze cena je normalna....

• Pozdravujem admina celého serveru, ktorý je určite geniáony človek ale svoj talent by mal venovať skôr zmodernizovaniu tejto stánky z roku 2000 a nie riešiť, či v mojom vodoznaku je aj telefone číslo, ako profesionaly sem platime nemale peniaze za reklamu ale vizuálna, funkčná a informatívna tejto stránky je žial skoro nulová... ak máš záujem o typy, napíš mi, pretože svoj čas lepšie využijes ako mazať príspevky s fotkami 🙂) pozdravujem ťa a prajem pekný deň

• @suzie1987  je to vyborna cena a ak, ako pisete, su to profici, tak ste to proste vyhrali 🙂 nech to výde 🙂

• je to vyborna cena, kamoska mala na svadbe kapelu a len za tu dala 600 eur takze ked mas za 1000 eur tieto tri vec tak to je podla mna vyhra 🙂

• Podla mna je to vyborna cena 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    djalexander.sk
    Bratislava
    Profesionálny DJ hudobná produkcia, moderovanie, ozvučenie, osvetlenie na Vašu svadbu, alebo iné kultúrne a spoločenské podujatia.
    Dj, profi ozvučenie a osvetlenie pre Váš Event- Svadby, Stužkové, Firemné akcie, Oslavy, Výročia,Zábavy, Plesy...
    Profesionálny Deejay, moderáror a starejší v jednom, ponúkam svoje bohaté 22 - ročné skúsenosti v tejto oblasti ...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov