Kapela na firemnú akciu, 10.1.2020 vo Svite

7. dec 20192

Ahojte hľadám živú kapelu, duo na firemenú akciu cca 120 ľudí, ktorá sa bude konať 10.1.2020 vo Svite. Ďakujem

 • @deniska1994  Dobrý deň , ponúkame Vám svoju hudobnú produkciu vhodnú aj na firemný večierok. Máme mega veľký repertoár starých aj nových hitov pre všetky generácie.Od oldies po novinky. Máme takisto mnoho štýlov, takisto hity Kandráčovcov, Kollárovcov, hity relácií a programov Repete, Všetko čo mám rád, Senzi TV atď.

  Ako dvojka ponúkame aj live music pre náročnejšieho poslucháča (live piano a unplugged songy nielen na počúvanie ale aj na tanec ) večer odmoderujeme, vyhlásime organizačné záležitosti, všetko čo vyhlásiť potrebujte... máme kvalitný aparát, vlastné osvetlenie a nemalú chuť zabávať a gradovať zábavu...

  Jednoducho...spievajte a zabávajte sa s nami 😉 😃 😃

 • Dobrý deň
  Aký hudobný zážitok preferujete? Elektronická hudba alebo akustická?
  Napíšte, poradím, prípadne vyberieme z ponuky hudbnikov.
  S pozdravom

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov. DJ / VideoDJ s Projekciou / KARAOKE / Ozvučenie / Osvetlenie / Dekoratívne LED nasvietenie ...
  DJ-ing & ľudová hudba,hráme a spievame pre Vás v 3-4 člennom zložení: I.husle, kontrabas, akordeón,prípadne s cimbalom ako 4 členná kapela.
  DJ a moderátor Igor Habán
  Liptovský Mikuláš
  Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.