Menu Forum

Kapela na svadbu, 18.7.2020

15. jan 2020  • 
fotoportrét
fotoportrét
klaudiau
Registrovala sa 24. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
klaudiau
Registrovala sa 24. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,vedeli by ste mi prosim poradit kapelu na svadbu 18.7.2020?dakujem emoticon
24. sep 2019 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
iwka2208
1
Registrovala sa 6. augusta 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 113 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 27. apríla 2019
fotoportrét
fotoportrét
iwka2208
1
Registrovala sa 6. augusta 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 113 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 27. apríla 2019
 @klaudiau ...Ahoj ja za seba urcite Level zo sabinova, alebo potom Problem, ci bikaver
25. sep 2019 o 14:38  •  Svadba bola v apríli 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
fotoportrét
fotoportrét
wooders (24 r.)
Wooders - hudba všetkých generácii
Jakub Hančin PRO

Dobrý deň,

pôsobím v akustickej kapele Wooders. Náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho emoticon Pre viac informácii si môžete pozrieť promo videá na našom webe emoticon
3. okt 2019 o 10:43  •  www.wooders.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
5. okt 2019 o 11:57 • kukuc222
fotoportrét
fotoportrét
alfa_show_band
Alfa Show Band
PRO

“SÚŤAŽ!!! Každý ,kto si zarezervuje do konca októbra našu kapelu na svadbu automaticky získa 10% zľavu,a jeden šťastný pár dokonca 30% zľavu,ktorú vyžrebujeme 20.12.2019. Stačí Like a zdielanie našej stránky !! Veľa úspechov !! NYEREMÉNY JÁTÉK !!! Mindenki,aki október végéig foglalja zenekarunkat esküvöjére,10% kedvezményt kap tölünk,és egy fiatal pár egészen 30% kedvezményért versenyezhet,amit 20.12.2019 sorsolunk ki.Likeod oldalunkat, megosztani nyilvánosan !!”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
alfa_show_band
Alfa Show Band
PRO

“SÚŤAŽ!!! Každý ,kto si zarezervuje do konca októbra našu kapelu na svadbu automaticky získa 10% zľavu,a jeden šťastný pár dokonca 30% zľavu,ktorú vyžrebujeme 20.12.2019. Stačí Like a zdielanie našej stránky !! Veľa úspechov !! NYEREMÉNY JÁTÉK !!! Mindenki,aki október végéig foglalja zenekarunkat esküvöjére,10% kedvezményt kap tölünk,és egy fiatal pár egészen 30% kedvezményért versenyezhet,amit 20.12.2019 sorsolunk ki.Likeod oldalunkat, megosztani nyilvánosan !!”
(Pred 3 mesiacmi)

Dobrý večer
Hrám v kapele Alfa-Show-Band ,sme trojčlenná kapela ,nájdete nás tu na stránke a na youtube.
fotoportrét
fotoportrét
valachova
Tequilashowband
Tequilashowband PRO

“Lady Gaga v našom prevedení.... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2397420727171454&id=100007106506636”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
valachova
Tequilashowband
Tequilashowband PRO

“Lady Gaga v našom prevedení.... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2397420727171454&id=100007106506636”
(Pred 3 mesiacmi)

Tequilashowband
14. okt 2019 o 05:29  •  tequilashowband.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=qFUg6ccgdLo”
(Pred 2 rokmi)

Zdravíme, pokiaľ hľadáte živú kapelu v plnom obsadení, pozriet náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.
29. okt 2019 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelanakolena
Kapela Na Kolena
PRO

fotoportrét
fotoportrét
kapelanakolena
Kapela Na Kolena
PRO

Dobrý deň, máme ešte voľný váš termín,. Ak by ste mali záujem, otázky ozvite sa ;)
Sme partia mladých hudobníkov, hráme všetko naživo, samé známe SVK/CZ/ENG hity plus v cene aj DJing emoticon
13. jan o 22:12  •  www.nakolena.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (17 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
20
fotoportrét
fotoportrét
duoaxis (17 r.)
duo Axis - party band
Adriana & Robi PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
20
 duoaxis Ponúkame svoju multižánrovú hudobnú produkciu.Mega veľký repertoár starých aj nových moderných hitov, mnoho štýlov, ale takisto ĽUDOVKY z mnohých regionov Slovenska... Hity Kandráčovcov, Kollarovcov, Hity z relácií Všetko čo mám rad, Senzi TV, Repete.... Cigánske hity kapiel Kmeťo Band, David Band, Gypsy cháve...aťď. Ďalej pop, latino,rock´n roll, ak treba aj aaaj funky.... emoticon .....hud.rozpätie roky 50te až 2019.

Konferance , práca s publikom, skladby na želanie.... live piano music, vyhlasovanie organizačných záležitostí( privítanie hostí, fotenie, príchod svadobnej torty, švedske stoly atd. všetko čo potrebujete emoticon

Jazdíme po celom SK. okrem klasickej slovenskej aj slovensko-maďarské, slovensko-české, medzi-regionálne svadby.

Viac info na našom webe a takisto tu na profile MS

S pozdravom duo Axis - party music
15. jan o 00:05  •  www.duoaxis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to