Kapela východné Slovensko - odporúčanie

Zdravím, viete mi odporučiť kapelu na svadbu? Poprípade nejaké skúsenosti s kapelou WENDIGO? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrew2693 duo Axis - party music - ponúkame Vám svoju hudobnú produkciu pre všetky druhy svadieb a osláv v rámci celej SR.Sme malá eventová produkcia s MEGA veľkým repertoárom starých aj nových hitov rozmanitých tanečných štýlov pre všetky generácie na jednom tanečnom parkete.. Ponúkame : *** bohatý repertoár *** moderovanie priebehu večera a vyhlásenie organizačných záležitostí *** komunikácia s publikom ***skladby na želanie počas večera *** ľudovky z mnohých regionov SR vrátane východniarskych *** hity Kandráčovcov, Kollárovcov *** hity relácií Repete, Všetko čo mám rád, Senzi TV *** známe roma čardáše na vygradovanie skvelej nálady na vašom parkete *** live piano podvihne úroveň vašej svadby *** zaručujeme spoľahlivosť a dodržanie dohody Ďalšie info o nás a spôsobe našej práce nájdete na našom webe, prípadne tu na našom profile MS. x-)
Odpovedať
Ahoj, my mame Generaciu, bola som na svadbe, kde hrali a preto sme si ich vybrali aj my. Zahrali všetko čo sme chceli, zábava bola neskutočná. A ešte viem odporúčiť skupinu Level, ale nemám osobnú skusenosť, mala ju ale na svadbe moja kamaratka a bola velmi spokojna tiez. Ja som nad nimi rozmyslala ale nemali uz nas termin svadby volný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?