Ktorá hudobná skupina je ešte voľná na termín 20.6.2015 (najlepšie z východu)?

25. feb 201560

hľadám mladších hudobníkov, ktorí zahrajú aj modernejšie piesne aj tie ľudové a sú originálniii 🙂

• Aj my sme zvažovali tento termín, ale zohnať kvalitnú mladú hudobnú skupinu sa nám neporadilo 😐 takže volíme iný termín. Veľa šťastia, snád nájdeš 🙂

• to je môj dátum 🙂

• 20.6.2015 = posledná júnová sobota, ktorá nám ostala voľná 🙂 Ponúkame kombináciu živej hudby (cimbalovka) v spolupráci s našim DJ-om, takže vieme na svadbe zabezpečiť všetko, čo súvisí s hudbou. Na svoje si tak prídu priaznivci folklóru, ale aj priaznivci reprodukovanej hudby. Viac info na našom webe 😉

• Sponzor fóra
  • Skús osloviť hudobnú skupinu ECHO, bola som na svadbe, kde hrali a fakt to bola pecka. Vrelo odporúčam 🙂

• Ahoj skus skupinu primátor oni hraju moderne a pekne maju aj stranku a videa 🙂

• Skús hudobná skupina LARIX... mladá zostava chalanov, ktorí hrajú všetko naživo...odporúčam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica DJ´-ov ktorí uz 26 rokov,hráva po východnom Slovensku SVADBY, JUBILEA a PLESY profi zvuková a svetelná technika, široký repertoár hudby
    Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov