Obrad a prvý tanec

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, zaujímali by ma vaše piesne, ktoré budete mať pri obrade a pri novomanželskom tanci. Je toho toooľko, že si neviem vybrať. Ďakujem za tipy. 🙂
Odpovedať
Myslím, že k piesni na prvý tanec by si mala mať nejaký vzťah. Niečo, čo ti vždy pripomenie partnera, niečo čo máte obaja radi, čo vás vystihuje. My sme mali Kabát houby magický. Keď som tú pieseň počula p prvý krát, vedela som, že to bude pieseň na náš prvý tanec. Žiadna iná pieseň nás nevystihovala tak, ako táto. Všetko akoby bolo o nás dvoch. Spieva sa tam : Už je to nejmíň dvě stě let to ještě placatej byl svět a my se trochu báli že nejdou srazit postele že bude krátká neděle a jednou nás to spálí Pred pár rokmi sme si prešli "vzťahom na diaľku" a vždy v nedeľu odchádzal na týždeň preč, keď sme počuli v piesni túto pasáž, hneď sme si spomenuli, ako sme každú nedeľu tlačili pohľadom hodinky, aby ten čas išiel pomalšie a boli sme čo najdlhšie spolu. Takáto by mala byť podľa mňa pieseň na prvý tanec. Musíš to cítiť vo vnútri, že je to to, čo ti rozbúši srdce a hneď, už pri prvých slovách, si povieš, že je to tá pravá pre vás.
Odpovedať
my sme mali na pláne pesničku Sám sebou - na čom záleží 🙂 ... lenže potom nás napadlo že máme takú jednu našu .. ked sme boli na našom prvom plese a hrali Elán - Tisíc a jedenkrát a my sme ju vtedy počuli úplne prvý krát ( neviem kde som žila dovtedy 🙂 ) a sme tam spustili také slzy od lásky a dojatia že premýšlame že si dáme asi tú 🙂 predsa len je "naša" ale inak ja ako žena mam vela takych "našich" pesničiek pri ktorych sa mi vynaraju spomienky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali menej tradicnu ale o to viac pre nas vyznamnu, kedze ju hrali nasi kamarati, a koncert Faith no more bol nas prvy spolocny.. Mali sme easy od Faith no more, a pri obrade sme mali tradicny svadobny pochod, zahrany na organe 🙂
Odpovedať
a ozaj neupresnila si že či obrad cirkevny alebo civilny..to ej asi dosť rozdiel 🙂 my tiež mame pochod pri obrade..a plus potom také pesničky o láske čo som si vybrala a zaspieva mi ich zbor
Odpovedať
Profilova fotka
obrad mame civilny, no mame dost divoky hudobny vkus, takze si myslim, ze sa musime prisposobit udalosti a vybrat nejaku vaznejsiu piesen😄 ale asi to urobime pretavenim nejakej nasej napriklad od Manu Chao do slacikoveho kvarteta. 🤓
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?