PORAĎTE : DJ na svadbu 2022

Profilova fotka
Dobrý deň, poraďte dobrého DJ, (ZÁPADNÉ SLOVENSKO), ktorý zahrá aj pre mladých a aj pre starých, ktorý ponúka aj osvetlenie. Skrátka DJ, ktorý je ozaj dobrý a všetci si ho pocvhalovali za záábavu. ĎAKUJEM"
Odpovedať
@pauliganka Dobrý deň, my sme stavili na DJ Matúš Škorvo Škorvánek, svadbu sme zatiaľ ešte nemali, skúsenosť osobnú s ním mám z pred niekoľkých rokov, ale nie z našej svadby. Nikoho iného sme teda na svadbu ani neoslovovali, len jeho. Je z Trenčína, ale pricestuje. Má aj osvetlenie, plus vie svadbu "kočírovať" aj hovoreným slovom, teda my už ďalej neriešime starejšieho.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya94 a čo sa týka zábavy? spokojnosť?
Odpovedať
@pauliganka Áno, na svadbe s ním boli spokojní veľmi. Skúste si ho nájsť na FB, plus má aj svoju webovú stránku, možno na YT nájdete nejaké videjká zo svadieb, kde hral. Pred XY rokmi nám hral stužkovú, nadmieru spokojnosť. 4 roky dozadu hral na svadbe vzdialenej rodiny, tiež všetci spokojní. Tak sme ani nerozmýšlali nad niekým iným a veríme, že aj na našej svadbe budeme s ním spokojní 🙂
Odpovedať
@pauliganka Samozrejme, je dosť podstatná aj otázka, aký máte finančný rozpočet na DJ. Pozrite si ho, má aj recenzie komu známejšiemu hral. Ak budete chcieť vedieť viac, budem sa snažiť vám zodpovedať, kludne sa pýtajte. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya94 ďakujem veľmi pekne. Ste zlatá. Vedeli by sme mi napísať cenník do správy prosím? Ďakujem za čas. 🙂
Odpovedať
@pauliganka Máte súkromnú správu. 🙂
Odpovedať
My sme mali DJ Alan Miles, najlepší pred svadbou som mu dala A4 s inštrukciami všetky do bodky splnil a hral presne ako sme chceli. Má aj osvetlenie rôzne parostroj a robí aj video DJ nám doniesol aj plátno a robil video djing.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za odpovede 🙂 ak ešte niekto má nejaký nápad tak kľudne s ním sem vďaka !
Odpovedať
Ja odporucam najozaj najlepsieho a najochotnejsieho dja, co som kedy zazila na svadbe: DJ Andress z Martina. Vsetko do detailov s vami naplanuje, par dni pred svadbou posle dotaznik na vyplnenie a nasledne vam zavola a prejde s vami podrobne cely priebeh svadobneho dna. Ma osvetlenie, bublinky pre deti, paru na prvy tanec (tanec v hmle). Nazvuci aj obrad. Aj odmoderuje. Ma pripravene aj rozne hry, ale tie sme my nechceli. Je velmi prijemny, mlady chalan. Hra presne to, co si poviete. Ja som mala pripravene aj papieriky, kam mu hostia mohli pisat na zelanie a hral pekne rad radom, ani nemal cas na vlastne mixy. Vsetci boli nadseni.
Odpovedať
@pauliganka Ahoj. :) Skús si pozrieť zoznam DJ z našich Profesionálov. Určite tam nájdeš toho pravého. ;-) https://mojasvadba.zoznam.sk/catalog/...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Aký je Váš dátum ?
Odpovedať
Profilova fotka
@pauliganka Vrelo odporúčam tuto pána Juraja Turčara - DJ Turcar. Nemohli sme si ho vynachváliť, spravil super zábavu, bavili sa všetci a 100%ne som sa mohla na neho spolahnúť absolútne vo všetkom! Lepšie sme si vybrať ani nemohli! Milý, príjemný, super odmoderoval čo bolo treba, veľmi dobre k nám zapadol a boli sme naozaj spokojní. Hostia za nami chodili, že aká super zábava. Všetci si pochvalovali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@radka_svanova dobrý deň a ako si ho viem nájsť? ďakujem
Odpovedať
@martinuki ja som ho kontaktovala cez jeho web.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuki Nech sa páči, som k dispozícii. Aký je Váš dátum?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od lucya94:

@pauliganka Dobrý deň, my sme stavili na DJ Matúš…
@lucya94 prosím vás viete mi povedať aj cenu približne?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?