Poraďte dobrú hudobnú skupinu na svadbu na východe

25. apr 201730

Dobrý deň žienky, potrebujem poradiť skvelú kapelu na svadbu. Kedže sme chceli Synkopy, ale bohužiaľ sú obsadený skoro na celý rok 2018, taktiež aj kapela Ronix. Prosím poradte mi niečo podobné ako Synkopy, ktorý hrajú skvelé, dlho a hlavne s krátkymi prestávkami. emoticon Napíšte vaše skúsenosti - spokojnosť klady aj zápory a najlepšie maximálne dva - tri roky dozadu. Ďakujem vopred.

 • Zažila som napr. Dual Relax zo Svidníka, hrali super, ajj pomedzi stoly, aj ku kostolu. Dobre sme sa na nich vytancovali. Na inej svadbe som zažila skupinu Gamma, veľa ľudí ich chváli ale mne sa nejak extra nepáčili. Dosť neznámych ľudoviek hrali a tie modernejšie pesničky boli také staršie ktoré sa hrali pred 10 rokmi, jedna stará pesnička za druhou, to ma fakt až prestalo baviť. Čo sa mi páčili boli Oceľare z Falkušoviec, hrali fakt super aj keď nie sú až tak známi. No a nám na svadbe hrala skupina Rubin, pre mňa top, majú úžasnú novú speváčku. Hrali všetky známe ľudovky a modernejšie pesničky boli fakt modernejšie. 😃 a nič na štýl repete

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Zdravím pokiaľ by ste mali záujem o živú kapelu v plnom obsadení skúste pozrieť aj na náš profil medzi profesionálmi Kapela Medley z Trebišova.

 • BANKROT Snina - FB : "hudobnaskupinaBANKROT"

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Top Svadba s prvkami folklóru.
  Nakombinujte si svadbu podľa predstáv a my sa postaráme
   o pohodlný priebeh.
  Zažite rozprávkový svadobný obrad, príjemnú atmosféru pri hostine či romantický prvý tanec v sprievode nádhernej klavírnej hudby.
  Kapela Medley
  Trebišov
  Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov