Poraďte piesne na malú svadbu

10. mar 201220

Ahojte. viete mi prosim niekto poradit nejake skladby na malu svadbu? DJ a ani zivu hudbu nebudeme mat. Ďakujem

 • Teď taky řeším, i když budeme mít DJe...samozřejmě to z větší části bude na něm, ale jsou skladby, který bych tam měla ráda a kterým bych se radši vyhla (jako třeba Čmelák od Divokýho Billa a Pohoda od Kabátu - přijde mi, že tyhle skladby slyším na každým plese a zábavě když lidi začínají být opilí). Takže si řekneme o pár skladeb od Abby a pak rozhodně starý známý hitovky jako Macareny, Coco Jumbo atd. Co jsi zatím vymyslela ty?

 • My máme taky malou svatbu. Písničky si stáhneme na flaschku, nebo na cd a budeme pouštět. A budeme mít to, co se nám líbí. hity 80 let, P. Muk, Hegerová, M. davidpomalé i rychlé. Na první tanec si vybereme nějakou a pak už to necháme asi na svědkovi, jak a co bude poštět. ale dáme asi i nějakou tu lidovku a dechovku.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ / MODERÁTOR (10 rokov v slovenských rádiách, V.I.P. referencie, individuálny prístup, precíznosť, príprava priebehu, zostavenie Playlistu

  DJ + starejší,
   moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
  DJka eLLy d, Ozvučenie svadobného obradu, Neoficiálny svadobný obrad, LED nasvietenie/osvetlenie sály, Prenájom zvukovej techniky.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov