Skupina Revial

Ahojte, máte niekto skúsenosti zo skupinou Revial? Sú z Giraltoviec a majú nam hrať na svadbe. Vďaka vopred za recenzie. ;-) :-)
Odpovedať
Uuuuuuuj nedobry vyber podla mna Bola som pred nedavnom v bare v Giraltovciach a bola to katastrofa, aspon mne a mojim znamim sa vobec nepacili. Ale 100 ludi 100 nazorov, ale za mna urcite NIE.
Odpovedať
@simonkaj Ďakujem za reakciu. Ako teda hrali, čo bolo zlé?
Odpovedať
Spev sa mi nepacil vobec Taka jak nazval moj kamarat mrtva hudba nedalo sa zivo na nu tancovat vobec nas to nelakalo Ale ako vravim 100 ludi 100 chuti
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobry den, predpokladam ze uz mate po svadbe, ako ste boli spokojni so skupinou? Dakujem vopred za odpoved
Odpovedať
Dobrý den, nakoniec nám nehrali Revial, nenašiel som na nich žiadne recenzie. Hrali nám Duo Axis a tí boli úžasní.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Bohužiaľ musim konštatovať že so skupinou revial nemáme dobrú skusenosť....Boli sme na svadbe kde hrala revial kapela a bol to des od samého začiatku.... Najprv dost dlho meškali absolútne ich to netrápilo že prišli neskoro, pri odobierke začali hrať nakoľko starosta musel na pokyny ukázať aby prestali hrať že je odobierka.... tanečné kolá boli veľmi rýchle a dlhé čo bolo síce fajn ale ľudia už nevladali tak dlho tancovať keď v jednom kole aj 7 piesní sa vystriedalo....a čo nás najviac znechutilo že vôbec nehrali okolo stolov a keď svadobčania začali sami spievať keď oni mali tanečnú prestávku tak naročky začali hrať a hudbu dali oveľa silnejšie že sa nedalo ani rozprávať.. svadobčania boli znechutení a bolo vidieť ze aj keď nechceli tancovať tak museli lebo začali hrať a parket prázdny....no neviem taka je moja skúsenosť možno iní ľudia budú mať iný názor ale pre mňa určite nie...do toho času som si myslela že sú perfektný a rozmýšľali sme že si ich dáme na svadbu ale po tejto udalosti rozhodne a definitívne nie 🙂 vybavili sme si skupinu na ktorú máme sto percentnú spoľahlivosť 🙂 prajem ešte pekný deň
Odpovedať
@kvietok23455 Tak to som rád, že nám nakoniec nehrali. 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kvietok23455:

Bohužiaľ musim konštatovať že so skupinou revial …
@kvietok23455 Ahoj ja som zenich z tej svadby. Nemozem povedat ani pol slova. Meškali pár minút,keďže v ten deň sa prerábala cesta a bola dlhá kolóna o ktorej ma informovali s predstihom.Kapela skvelá hudba tiež. Kolá boli také,ako som si dohodol s kapelou. Svadba je o zábave,je ťažko zohnať kapelu,ktorá má také dlhé kolá a krátke prestávky,vacsinou to je vzdy naopak. Medzi stoly chlapci nešli,lebo nebolo miesto aby sa tam vôbec dostali. ( Stolicky a stoly boli blízko seba ) Odporucam vsetkymi 10-timi. Maximálna spokojnosť 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?