Skupina Stropkoviani - máte skúsenosť?

Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s hudobnou skupinou Stropkoviani? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maria_25 Ahoj a čo chceš konkrétne vedieť? Hrajú super, aj my ich budem mať na svadbe.
Odpovedať
@iam24 zháňame kapelu na svadbu a zapáčilo sa nám, že majú cimbal. Len si nie som istá či hrajú aj niečo modernejšie, alebo len ľudovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maria_25 tak oni potom púšťajú moderné a normálne mixujú za pultom, teda jeden mixuje ostatní robia zábavu medzi ľuďmi, že sa normálne zabávajú. Zažili sme ich nedávno na svadbe u kamošky a bolo to fakt super. My ich máme rezervovaných už asi 2 roky :) Akurát som si všimla, že im netreba dať na stôl nejako extra veľa páleniek :D :D radšej ponúknuť raz za čas :D :D :D :D
Odpovedať
@iam24 Ďakujem za info. My sme sa s nimi na svadbe ešte nestretli tak preto som chcela vedieť názor niekoho kto ich už videl a počul hrať na živo. Predsa je to iné ako na youtube :-D :-D a to s tým alkoholom bola druhá vec ktorá ma zaujímala lebo som už pár krát zažila, že sa muzikanti až priveľmi odviazali a toho sa chcem vyvarovať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maria_25 ako dobre, že sme ich my videli nedávno na svadbe, preto im veľa alkoholu nedáme, starosta alebo starší družba si s nimi pár krát vypijú, ale určite im nedám na stôl fľaše s pálenkou, ich úlohou je hlavne dobre zahrať :)
Odpovedať
Ou ked tak citam tak mi stacilo ze piju To by ma odradilo tak zeby som ich nevolala Nie je nic horsie ako opity muzikanti na svadbe
Odpovedať
:-D :-D :-D Stropkoviani piju ? Zažil som ich na dvoch svadbach a čo som videl ine kapely tak oni asi dosť malo piju. Ako nepoznam kapelu ktora nepije :) ale zazil som kapely co 4 flasky stiahli za svadbu, ale toto urcite neje pripad Stropkovianov.
Odpovedať
Profilova fotka
@simonkaj @olivierik Nevravím, že hrozne pijú, ale keď som bola kamoške na svadbe a sme sa s nimi rozprávali tak už o 02:00 sa im dosť plietol jazyk :) ale ako hrajú fakt super :) My ich budeme mať ale zase nebudeme im dávať zase 4 fľašky pálenky na stoly :D
Odpovedať
:-D :-D :-D ja že co vážne sa stalo :) o 2:00 co v sale je max 30% hosti a je po všetkom pomaly bo väčšinou o 3:00 končia svadby :) ... ja z počutia viem o kapelach co maju problem odohrať redovy bo nevedia ako sa volaju už... lebo s počiatku ked som to čítal ako keby boli neviem aky alkoholici .... co sa mi hneď nezdalo aby oni taky boli. Co som ich 2x zažil tak podľa toho by som povedal ze ovela viac kapiel je horsie na tom s alkoholom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A naco im.nalievate su v praci nemaju chlastat ale nepoznam vychodnara co nepije
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Najlepsia kapela aku sme si mohli vybrat boli Stropkoviani. Zahrali nam na svadbe uzasne, od odpytovania u nevesty jemnymi huslickami a harmonikou, cez svadobny sprievod po dedine ako sucast sprievodu az po ukoncenie svadby. :-) Na oslave zahrali vyborne ludovky aj vlastnu tvorbu, neskor pridali aj modrne kolama ktore pustali(DJing). Ziadne problemy ako spominate hore neboli. Ostali zahrat po dohode az do skoreho rana. Neviem si predstavit lepsu kapelu na svoju svadbu. 8-) Pristup chlapcov profesionalny a komunikacia taktiez vyborna.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, máte niekto aktuálnejšie skúsenosti so Stopkovianmi? V zrovnaní s niektorými kapelami hrajú za bezkonkurenčnú cenu, otázkou je, či cena neodzrkadľuje kvalitu. Prípadne neviete doporučiť iné ľudové kapely, ktoré hrajú na cimbal a cenovo Vám prišli priateľné? Ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?