Svadba v Rimavskej Sobote 3.10.2020

21. júl 202050

Dobrý deň,
hladáme Dj-a na svadbu kde budú aj hostia z maďarska, takže by sa mohol orientovať trocha aj v maďarskej hudbe, plus byť zároveň aj moderátorom a sem-tam šplechnúť dačo aj po maďarsky. Svadobná hostina by bola v Rimavskej Sobote 3.10.2020 v hoteli Zlatý býk. Za odporúčania a ponuky vopred ďakujem

• Dobrý deň, som starejšia z Tornale , s na mieru písaným textom v slovenskom a aj v maďarskom jazyku. mám pripravené rôzne hry. Viem zabezpečiť rôzne veci okolo svadby.
    Krásny deň.

• @starejsiadarinka  Dakujem pekne za reakciu, ale my skor hladame Dj-a ktory by to zmoderoval celé. Ak mi viete dakoho odporuciť budem rád.

• Dobrý deň, žiaľ neviem o takom.
    Krásny deň.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    síce nie sme DJ , ako požadujete, ale ponúkame Vám našu svadobnú slovensko - maďarskú produkciu, s ktorou jazdíme aj do RS a okolia, ďalej okresov LC, RV, NR, NZ, KN atd.
    Aj kôli slovensko - maďarskej produkcii sme pármi vzhľadávaní v ráci celeho SK.
    ( robíme takisto číro klasické slovenské svadby a medzi-regionálne svadby - pre páry z rozličných regionov SK

PONÚKAME : *slov.-maďarský repertoár
    *moderovanie slovensko-maďarsky*
    *aj live piano music
    *interaktívne vstupy s publikom

PONUKA REPERTOÁRU :
    ( rôzne štýly od svk a čs.popovej scény, cez oldies po hity posledných rokov)
    *slovenský a český
    *magyar
    ( pre slov-maďarské páry, ktoré majú pozvaných maďarsky hovoriacich hostí, alebo na želanie) napr. hity od kapiel a interpretov :
    Omega, Zambó Jimmy, Balázs Fecó, Edda, Piramis, Republic, Demjén Ferenc, Ismerős Arcok, Dupla Kávé, Mc Hawer, Magna Cum Laude, Jolly és Suzy, Kis Grófo, Notár Mary, 3+2, atď)

zahraničná hudobná produkcia

ĽUDOVKY
    z mnohých regionov SR aj západniarske a maďarské čardáše, Kollárovci, Kandráčovci
    obľúbené relácie REPETE , VŠETKO ČO MÁM RÁD, SENZI TV,
    divoké cigánske čardáše a hity ( Kmeťo Band, Gypsy Cháve, David Band

VIDEO UKÁŽKA : Nélküled - skupina DUO AXIS ( Ismerős Arcok cover )

• @alexander_loska  Pekný deň, poslal som Vám výhodnú ponuku do súkromnej pošty.
    Ak Vás to osloví dajte mi vedieť.
    S pozdravom Dj Maroš

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    22 ročné skúsenosti v oblasti ozvučovania svadieb, profesionálny prístup ku klientovi, kvalitná technika renomovaných značiek, zaručená zábava
    Profesionálny DJ a moderátor na Vašu svadbu
    DJ Pohoda
    Bratislava
    Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov