Tip na svadobnú kapelu z Bardejova

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kočky, ja som prvýkrát na tejto stránke a je úplne super, plánujem svadbu na august a neviem ani kde poriadne začať, neviete niekto o dobre kapele v Bardejove? Privítam každú dobrú radu ;-)
Odpovedať
1
2
etue je panska kabelka, a manzetove gombiky su specialne gombiky na special kosele - vyzera to elegatnejsie, ale aj normalna kosela je ok a alkohol a kolace to by aj mna zaujimalo, ale par debat uz o tom bolo, tak ked budem mat viac casu tak hodim sem link
Odpovedať
tuto je nieco o kolacoch: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
takze panska kabelka sa urcite nekona :-D aha a kde zozeniem specialnu koselu? :-D a co ma vyjde ja viem je to hlupe ze to takto pisem ale sama to mam zorganizovat a chcem aby aj financny sok priatel nemal ako mlada rodinka co uz ma dietatko a chysta sa mat druhe bytik uz mame a chceme raz domcek je to tak chcela by som rozpravku ale ...
Odpovedať
Profilova fotka
kalupinka - nestresuj koli manzetovym gombikom a panskemu kadernikovi.... A nemusi mat ani koselu Pierre Carrdin a ty saty zo salonu Nicole... a svadobneho koordinatora nepotrebujete, na tomto fore ich mas desiatky ;-) Zacni hlavne pouzivat vyhladavac, aby si si nasla informacie, ktore sa tu opakuje stale dookola a dookola (vratane rozpisu zakuskov a alkoholu na osobu). V prvom rade sa musite dohodnut, kedy a kde ....
Odpovedať
koselu na manzetove gombiky dostanes snad vsade, resp baby spominali ze aj v salonoch sa da kupit, inac tak ako andyd povedal netreba pierra cardina ani nicole, proste kazdy sa zariadi podla vysky svojho platu (moja mama hovori), hostia si i tak budu pamatat po svadbe akurat to ci bola dobra zabava a atmosfera a ci neboli hladni, nic viac nic menej :-)
Odpovedať
uz to mam ako tak premyslene oblek ma dala mu ho mama sit ked sa dozvedela ze som tehulka pred par rokmi a je mu dobry je novy len ma mrzelo ze je cierny a tak som premyslala prirodzene nad bielom koselou(ozaj co je lepsie kratky ci dlhy rukav?)kremovou vestickou i franc.kravatkou kremovou co vy na to? takze ratam ze treba mu kupit vestu kravatu koselu a este koselu jednu a kravatu po polnoci tu by som chcela v oranzovych farbach farba nasej svadby....biela oranzova aj moja kytica oranzova aj zenichove teda pierko
Odpovedať
Profilova fotka
vidis kalupinka, ako to odsypa - kremovu vestu aj s fr. kravatou zozenies za cca. 2 - 2,5T, pripadne sa mozes poobzerat po inzeratoch tu v bazare - 1 x nosena ta vyjde vyrazne lacnejsie a po svadbe ju zase posunies dalej. Pekne kosele sa daju pozhanat uz za 600-800,- . Ak je oblek cisto cierny, bielu koselu mu nekupuj - bude vyzerat ako casnik, alebo tucniak (bielo cierna kombinacia). Radsej maslovu, nech ladi s vestou.... Nad rukavmi nespekuluj - na tak slavnostnu udalost ako je svadba patria len a len dlhe rukavy, aj pred polnocou aj po polnoci...
Odpovedať
ale ked som pozerala nejake fotky tak tato kombinacia nevyzerala zle?
Odpovedať
Ja sa tiez prihovaram za inu farbu kosele ako bielu do cierneho obleku. Ale podstatne je, co sa paci Vam dvom. Osobne sa drzim hesla, ze najdolezitesie je aby sa to pacilo Vam. A to je predpoklad uspechu.
Odpovedať
andyd: budes mat po polnoci tiez dlhe rukavy? drahy skripe zubami tak som mu dovolila aspon po polnoci ale asi som nemala co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babu... samozrejme ;-) ale v konecnom dosledku je to vec rozhodnutia kazdeho paru... Tak ako nemusite pocuvat "dobre mienene rady" buducich svokier a pod., nie je nutne riadit sa ani zasadami spolocenskeho bontonu... vsetko je vec osobneho vkusu...
Odpovedať
no uvidime, nejako sa dohodneme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
JA SOM ZASE MYSLELA ZE TEDA BUDE DLHY RUKAV ALE PO POLNOCI KRATKY NECH MA ak mu teda teplo bude pardon za velke pismena som sa neprepla
Odpovedať
bonton je bonton, ale vsetko ma svoje hranice, po popolnoci bude i tak uz iba jedna velka mejdan party a pokial bude teplo tak nech ma tu kratku koselu ked chce
Odpovedať
moj drahy mal az do sameho konca obleceny oblek, iba sako si smel dat dole, potom si ho obliekol ako sme sa lucili s hostami...raz za zivot sa to da vydrzat, ci nie? ;-)
Odpovedať
presne misi,aj u nas sa bontonovalo ;-)
Odpovedať
my sme boli z tych, ktori sa pol roka nevedeli dohodnut na farbe kosele (chceli sme jemny orgovanovy odtien anezohnali ten pravy) a nakoniec sme dopadli tak, ze svokra kupila bielu a zajednala bielu v bielom vzorovanu kravatu ;-) ja som sa najprv certila, ale nakoniec manzel vyzeral fakt dobre a farebne kosele mali ini, tak aspon vynikal ;-) nemal vestu a oblek cierny, ale s jemnymi ciernymi pasikmi, skor trochu sportovo-elegantny. ja som mala biele saty, tak to sadlo. on sam nechcel inu koselu ako s dlhymi rukavmi, aj ked mne by to bolo jedno. mali sme na prezlecenie, keby sa velmi potil, ale nebolo treba.
Odpovedať
inak kravatu sme kupovali na poslednu chvilu v pezinku za par korun, kedze ta super vilworth kravata sa este asi vyraba, alebo co... chceli ju dodat 4 tyzdne po svadbe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite odporucam kombinovat fabru kosele s farbou siat! vypada to moderne a hlavne zladene:-)
Odpovedať
Tiez si myslim ze kosela by mala ladit so satami nevesty, mne sa pacia biele alebo kremove kosele. Co som tu videla take tie kadejake farebne, to sa mi moc nepacilo. Prezliect sa po polnoci do farebnej to je fajn, ale na obrad sa mi to nehodi. Sorry. Mozno je to aj tym ze moj manzel nosi taketo farebne kosele a kravaty bezne do prace kazdy den, takze mne to nepripada dost slavnostne. ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?