Voiton production - DJ R. Voit - aké máte skúsenosti?

18. dec 20199

Mate prosim skusenosť s agentúrou Voiton production (Dj. R. Voit)? Nemozem sa dopatrat k ziadnej recenzii. Dakujem za odpovede.

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Dobrý deň, Voiton production majú na námestí v Prešove predajňu Cd nosičov, viac info cez internú poštu.S pozdravom Šenky.

 • Sponzor fóra
 • Sme dosť sklamaní z DJ Voiton Production. Telefonoval počas púšťania pesničiek, až ignorantské správanie. Absolútny nezáujem o vytvorenie dobrej nálady. Nedoporučujem ho pre svadby, katastrofálny zvuk aparatúry. Jediné pozitívum- svetelný aparát, no aj to po sále rozložil osvetlenie, ale počas akcie to vôbec nefungovalo.

 • Ako hosť na svadbe som bola dosť sklamaná, po veľkej reklame som na pódiu vnímala iba človeka bez spätnej väzby, napr. ani "živjooo" prípitok nezaznel, načo je video na stene, keď DJ nemá žiadny kontakt s publikom, akoby si púšťal pre seba sám,,..veľa rokov som sa profesionálne živila hudbou a viem o čom hovorím. Pre mňa to bolo smutné predstavenie a ľudia sa iba snažili, aby mladomanželom nepokazili deň! Takto to vnímam ja. Domov som došla vyslovene "ohučaná" Aparatúta ....noo, možno na menšiu sálu ok, ale toto bol prúser. Veľa reklamy a efekt nula bodov. Myslím, že by ľuďom dobre padlo si na svadbe povedať aj pár slov, ale tam sa to nedalo. Pán DJ si ku koncu hral a hral dosť pre seba, ved hore mu to predsa nehučalo do hlavy, dal si slúchadlá, aj si potelefonoval... a ako som už povedala, žiaden kontakt, či pokus o spoluprácu s publikom. Bola som dosť znechutená.Smutné.

 • Dobrý deň, chcem reagovať na vaše pripomienky ohľadom svadby z Košickej Polianky. Viem kde ste sedeli a je mi ľúto že ste boli v priamej sile zvuku, ak vám to vadilo kľudne ste ma mohli prísť upozorniť, čo som v priebehu večera aj niekoľko krát urobil., a myslím si že zvuk bol naozaj dobrý.,
  Na tému zábavy si vypýtajte video zábery, kde v každom kole ľudia spievajú a tlieskajú, robia hadikov, tancujú na macarenu, gangham, asereje atd., Ale rešpektujem vaše subjektívne pocity a názor za ktorý tiež ďakujem. Áno párkrát som telefonoval nakoľko som v sobotu 9.9.18 pripravoval a zabezpečoval niekoľko akcii naraz a keďže som za všetky zodpovedný, tak si nemôžem dovoliť nedvihnut hovor, čo nebolo dôvodom na žiaden problém v playliste alebo zábave
  Verte, že na prípravu ďalšiej skladby mi stačia 3 sekundy a mikrofón používam viac ako ktokoľvek iný, pre niekoho veľa pre iného malo.
  Živijo som čakal spievané priamo od hostí nakoľko, boli tam profi speváci dvoch kapelách na Rejdovy aj okolo stola., čiže ako profici sa tiež mohli zapodievať touto dôležitou časťou s nehádzal ju na dj., ale Sk sa mýlim tak sa ospravedlňujem Meginke a Palme a samozrejme aj neveste a ženíchovi ako aj všetkým na parkete tlieskajucim a spievajúcim zdanlivo spokojným publikom.,
  čo mi vadilo mne bola, až neznesiteľná teplota v sále pekne vyzdobenej sále bez vetrania.
  Rad Vám odpoviem na ďalšie pripomienky.
  Ďakujem, s pozdravom
  Rudo Voit

 • Prajem dobrý deň
  Veľmi nerád sa zapájam do takýchto debát na fórach, škodia všetkým stranám. No teraz je to osobné takže musím reagovať.
  Som svadobný otec zo svadby v K. Polianke a som hudobník už od roku 1977 kedy som si založil prvú hudobnú skupinu a fungujem dodnes ako hráč na klávesové nástroje, takže viem posúdiť kvalitu či už zvuku, osvetlenia, kontaktu s obecenstvom, štruktúrou akcie - čo mám ako ten, ktorý je tam na to aby danú spoločnosť zabával v danú chvíľu robiť atď. Priznám sa ako hudobník hrajúci na viacerých hudobných nástrojov nemám veľmi v obľube DJ a hlavne tých ktorý len stlačia gombík a to je všetko (česť tým ktorý to naozaj dokážu mixovať a vložiť aj do reprodukovanej hudby svoj štýl a pocit).
  K výberu DJ Voiton na svadbu mojej dcéry a zaťa sa nebudem vyjadrovať nakoľko to bolo ich rozhodnutie a ja som to rešpektoval. Tu chcem uviesť, že celá naša rodina sa veľmi rada zabáva čo aj na svadbe bolo vidieť a je jedno či tam bude DJ Voit alebo iný. No výhrad naozaj niekoľko mám.
  Pán Voit, reagoval ste že úvodný prípitok a živijo budú spievať hostia že sú tam hudobníci. Veľké NIE! Na to ste tam bol vy! Písal som to v úvode o sledovaní diania v sále - kontakt s obecenstvom.
  K audio vybaveniu - máte ho super, no nie na svadobnú produkciu vo väčšej sále. Váš audio aparát je síce silný no akusticky a farebne je iba hlučný a ak je vybudený tak ako ste to mal vy je veľmi zlé počúvateľný na svadobnej hostine kde nie všetci hostia tancujú ale sú aj taký ktorý sedia a rozprávajú sa - nie preto žeby nechceli tancovať. Na svadbe to proste tak je. Fyzika - akustika sa v týchto prípadoch nedá oklamať výkonom (niekto možno tomu nerozumie ale verím p. Voit, že vy áno).
  K osvetleniu - máte ho super no neviem pochopiť prečo keď ste rozložil svetelné hlavice po sále, celý čas boli "mŕtve".
  K výberu skladieb - play listu len toľko že každý správny muzikant vie odhadnúť čo a kedy má zahrať. Pustiť foxtrotovú pesničku zo 70 rokov do roztancovanej sály a pred polnocou je ozaj nezmysel.
  K hlasitosti akú ste ku koncu akcie púšťal je možné povedať len to že to chvíľami bolo až likvidačné a ani po upozorneniach ste to nestíšil A TO SOM HUDOBNIK KTORÝ VEĽMI RÁD HRÁ HLASNO. Tu podotknem že akusticky kvalitný aparát sa takto nespráva.
  Myslím si p. Voit že by ste nemal ľahkovážne vziať akciu s väčším počtom ľudí a to preto, že ich nedokážete ovládať svojou hudbou a hlavne svojím vystupovaním. Uvedomte si, že 150 ľudí má rôzne pohľady na všetko čo púšťate a robíte - ste po novomanželoch stredobodom pozorností všetkých hostí a oni vás pozorujú. Zodvihnúť telefón počas hrania by som si nedovolil ani keby volal prezident Slovenskej republiky.
  Záverom Vám p. Voit ak dovolíte chcem poradiť. Buďte na svojich akciách osobnejší, usmievavejší ale hlavne prístupnejší pre svojich hostí, oni Vás totiž za to platia. Ak by ste chcel reagovať na môj príspevok môžete mi zavolať aby sme sa nerozpisovali tu. Číslo môžete získať od mojej dcéry alebo zaťa.
  S prianím veľa dobrej muziky - Števo.

 • Dobrý deň p.Števo, ďakujem za Váš názor a ďalej už nebudem rozvíjať diskusiu, ste profík a určite máte množstvo skúsenosti. Vyšie som už vysvetlil tiež svoj názor, nakoľko diskusia vznikla na verejnom mieste-portáli, tak som sa musel a chcel vyjadriť. O výbere hudby nechcem a nebudem diskutovať, čo človek to iný vkus. V každej produkcii sa snažím zahrať aj iné než bežne rádiové hity, a ako dj mám oveľa väčšiu výhodu oproti kapele. Možno aj preto sa mladomanželia rozhodli pre dj a nie skupinu.
  Každý kto pracuje s publikom a parketom pracuje so živým striebrom, ktorý je nevyspytateľný a každú chvíľu sa správa inak, celé to však musíte zladiť a ukočírovať, aby sa Vám to striebro alebo ortuť úplne nerosypala.
  Škoda že som tiež nepočul Vašu produkciu a level ako skupiny počas svadobného večera,,,
  Ešte raz ďakujem,prajem všetko dobré a veľa spokojných svadobných hostí.
  Rudo

 • Zdravím,neda mi sa nezapojit do diskusie.Mozem povedat ,ze veru su tu všelijakí ktori si tu píšu profesionali.Staci si napisat par hodnoteni , a dodať ," vsetci sa perfektne bavili celu svadbu, nikto nesedel tancovalo sa do sameho rana "- a je to vybavene.Je to Profesionál🙂 😃

 • @suzzi0001  Ja by som este dodala, ze preto je stale lepsie kontaktovat vytipovanych "profesionalov" nielen pisomne ale minimalne telefonicky ak uz nie osobne, aby ste si vedeli urobit svoj vlastny nazor aj z prveho dojmu a nespoliehat sa len na pekne napisane recenzie.

 • Dj Rudo je profík čo je vidno aj na jeho práci nielen s mikrofónom, ale aj dobrým výberom hudby. Hral nám na svadbe a som veľmi rada že sme ho mali.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Profesionálny Deejay, moderáror a starejší v jednom, ponúkam svoje bohaté 25 - ročné skúsenosti v tejto oblasti ...
  DJ Braňo
  Prešov
  Svadby, plesy, stužkové, rodinné oslavy, firemné večierky, športové podujatia, ozvučenie, osvetlenie...
  DJ Andy
  Celé Slovensko
  DJ na Svadbu. Profesionálna zvuková a svetelná aparatúra,koordinácia, štandartne nasvietenie sály, nazvučenie obradu, bohatý hudobný archív a iné..
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov