Zháňam DJ-a alebo kapelu na 16.9.2017 v Michalovciach

9. jún 201790

Zháňam hudbu na termín 16.9.2017. Či už DJ alebo živá hudba scim máte skúsenosti. Za rozumnú cenu. Svadba bude na Zemplínskej šírave - Motel Kamenec takže hudba asi najskôr z okolia Košic, Michaloviec, Trebisova alebo aj ďalej.

• Môžem ponúknuť DJ za rozumnú cenu..prosím kontaktujte ma v profile.

• @masveronika  Dobrý deň, radi vám ponúkneme svoje služby.Skúste pozrieť našu web stránku, prípadne nás kontaktovať telefonicky.

• @masveronika  Živá hudba na Vaše spoločenské akcie - CIMBALOVKA
    Diamond Band - Cimbalovka
    Kvalitná hudba na firemné akcie, rodinné oslavy, svadby a plesy. Organizovanie kultúrnych podujatí.

Naštívte si našu stranku na Moja svadba.sk - DIAMOND BAND

Tešíme sa na spoluprácu, Váš Diamond Band.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• pokojne sa ozvite , radi spravime vasu svadbu peknou a jedinecnou 🙂

• Dobrý deň, hrám v kapele Wooders, náš repertoár sú moderné hity posledných 50 rokov, sme mladí chalani do 25, pre viac info správa alebo pozrite náš profil a web 🙂

• Dobrý večer ! Váš termín svadby ,áme ešte voľný vrátane špičkového osvetlenia ! V Michalovciach hrávame veľmi radi, dobré referencie Vám dajú všetky michalovské top hotely na nás ! Neváhajte nás kontaktovať !

• Príjemné nedeľné ráno. Môžem Vám ponúknuť na Vašu svadbu skúsenú kapelu zo Svidníka EPILÓG... ?

• BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; VĎAKA ;

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den prajem. Termin mam momentalne volny. V prípade záujmu ma nevahajte kontaktovat cez profil, e-mailom, alebo telefonicky. Kamenec na Sirave poznam velmi dobre a odohral som tam uz zopar svadieb. Pozrite si moj profil a ak Vas zaujal, nevahajte ma kontaktovat.
    Dakujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobnosť – Celé SLOVENSKO DJ na svadbu,moderátor,ozvučenie a osvetlenie.
    Dj, profi ozvučenie a osvetlenie pre Váš Event- Svadby, Stužkové, Firemné akcie, Oslavy, Výročia,Zábavy, Plesy...
    DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov