Chystáte sa na výstavu Perfect Wedding 2019?

7. jan 202070

Ahojte baby, blíži sa výstava Perfect Wedding (Sobota o 10:00 – 18:00 v refinery gallery v Bratislave). Chystáte sa niektorá? 🙂 Na čo sa najviac tešíte a čo konkrétne idete poobzerať?

Podľa mňa je to najlepšia svadobná výstava, akú som doteraz navštívila, takže ak ešte nie ste rozhodnuté, tak za mňa určite odporúčam 🙂

• @janamartish  uz tento vikend to je? fuu tak som chcela ist ale akosi som na nu zabudla 😐 😞 uvidim, mozno sa mi este podari pomenit plany a ist.

• my sa chystame, ideme pozriet krajcirky, obrucky aj sladke 🙂

• aj my sa chystame, kedze potrebujeme zopar inspiracii na nasu svadbicku 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • aké tam je vstupné? 🙂

• @conta22  na webe uvádzajú:

Tento rok predstavujeme novinku, máme dva typy lístkov:

Štandard 5 Eur/ks
    Premium 7 Eur/ks
    Štandard – klasický lístok, ktorý vám umožňuje vstup do hlavnej sekcie so všetkými vystavovateľmi.

Premium – prémiový lístok, s ktorým okrem vstupu do hlavnej výstavnej sekcie získate aj vstup na špeciálne workshopy (budú sa konať v dvoch časových blokoch, viac info tu) a do chill out zóny, ktorú sme pre vás pripravili.

• @crystalrose  na sladké je to super, väčšina dodávateľov robí aj ochutnávky, takže sa máte na čo tešiť 🙂

• ahojte nevesty, mojej polovicke sa nebude dat ist, a hladam nevestu ktora tiez ide sama, a teda by sme sa mohli stretnut a spolu prechadzat vystavou.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.