Hľadám toho trosku viac

Profilova fotka
Ahojte budúce a bývalé nevesty 🙂. Budúci rok mame v lete svadbu a už mám pocit že mi horí pod asi všetkým z každej strany 😄 hľadáme fotografa, Dj-a a taktiež aj kameramana na svadbu ktorá sa bude konať v okoli Bratislavy budúce leto. Taktiež ak poznáte firmu ktorá by bola ochotná a schopná odvozu hosti na miesto konania a pripadne po svadbe z miesta konania bolo by to super 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
@sendy_becker Ahoj, my budeme mať svadbu v BA a vybrala som si týchto dodávateľov: Foto - Michal Petrovič Kamera - Matej Salát DJ - DJ Turčar Viem že hore dole odviesť hostí chodí aj prenajatý mhd bus 😄 teda niekde som to videla a veľmi sa mi to páčilo. Viem, že nejaký rozvos svadobčanov robí aj táto spoločnosť: http://privatehire.eu/. Veľa šťastia 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 joooj perfektná ste 🙂 ďakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči, pozrite môj profil + odporúčania, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. S pozdravom Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si náš profil. Okrem prenájmu veteranov Vám vieme zabezpečiť aj rozvoz hostí po svadbe s 5 miestnym Wolkswagen Touaregom
Odpovedať
Profilova fotka
Aj keď je to síce ešte rok ale presne viem, o čom hovoríš. Už keď ma požiadal o ruku som mala pocit, že nestíham nič zajednať a vybaviť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?