Kaderníčka kozmetička

Profilova fotka
Ahojte dievčence. Rada by som sa spýtala na aký čas ste si dávali kaderníčku a vizážistku keď ste vedeli že chcete sa ísť fotiť ešte pred obradom? Mala som to v rezervačnom formulári od fotografa a vôbec netuším. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...my máme obrad o 16:00. Kaderníčku a vizážistku mám od 8:00, potom obliekanie a ostatné upravy :) ženich príde cca 12:30, potom presun na fotenie, ktoré bude zhruba hodinu a pol.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok ďakujem aj my máme obrad o 16:00 tak potrebujem vedieť lebo som čistý laik :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evasm však jasneee :) ja sa tiež nevydávam každú soboru :D
Odpovedať
Profilova fotka
@puma0007 :) no ale bolo by to zaujímavé :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež sme mali o 16:00 obrad, kaderníčku som mala na 8:00, kozmetičku na 9:30, všetko sa s prehľadom stíhalo. Kým som ja bola u kozmetičky, fotograf fotil prípravu ženícha, keď som prišla domov, zavolala som a prišiel ku mne fotiť moje prípravy. Okolo 12 sme boli nachystaní, ženích prišiel a išli sme na fotenie, cca 2,5 hodinky nám to trvalo, lebo sme striedali asi tri miesta. Čiže keď sme sa vrátili, mali sme kopec času sa občerstviť, porozprávať s rodinou, s družičkami, podohadovať podrobnosti, ako to bude po obrade a tak a potom sme bez stresu išli na sobáš :) Nič a nikoho sme nezabudli, všetko bolo, ako malo byť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@webca super ďakujem za rady lebo šak som myslela že sa to nestíha. ale keď sa to pekne stíhalo tak fajn.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?