Kadernicka/Vizaz Orava 23 Jul 2016

Profilova fotka
Zdravim, Ja hladam vizazistku ktora ma skusenosti s konturovanim a vie dobre tienovat oci kedze som sklamana z 2 skusok ktore som uz mala. Hladam sikovnu kadernicku ktora mi dokaze spravit Vintage styl ucesu ako si predstavujem. Prosim navrhnite ak poznate niekoho a je niekto volny. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@divoshqa ahoj ja potrebujem niekoho na august a tiež chcem niekoho kto vie aj kontúrovať,,, každopádne budem hľadať a ak zistím dám ti vedieť a poprosím ak niekoho nájdeš napíš mi :-)
Odpovedať
Doporučujem svoju kozmetičku - šikovná Silvia Jurigová. Má sídlo na zdravotnom stredisku v Lokci. Dokáže čokoľvek. Má za sebou neskutočné množstvo diplomovaných kurzov a u mňa predviedla vždy nadľudský výkon
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka3692 ahoj, prosim mozes mi dat na nu kontakt alebo webstranku kde sa mozem s nou spojit? Dakujem.
Odpovedať
@divoshqa poslem ti cislo do spravy
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne :) si mi usetrila stresy si to velmi vazim pa
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuska_dk ahoj evicka hore mi odoslala cislo na tu pani, ak ju chces kontaktovat aj ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Skus mi ho prosim poslat ;-) a o pani Ustanikovej z Velicnej si uz pocula nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuska_dk Ahoj, ja uz tam nepoznam nikoho - ja pochadzam z oravy ale byvam pri Topolcanoch, cize ja sa informujem hlavne od ludi co tam ziju/byvaju - cislo preposlem - ta pani z Velicnej vie konturovat a dobre cesat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zijem v NT :-) tiez pochadzam z Oravy :-) Vies co idem na skusku, tak ti potm napisem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuska_dk Dakujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?