Koľko stojí prenajať autobus pre svadobčanov na vzdialenosť 90 km ?

ahojte kocky, viete mi poradit, kolko asi stoji objednanie autobusu pre zvoz a rozvoz svadobcanov z jedneho mesta do druheho, cca 90 km?
Odpovedať
no zalezi od spolocnosti - nas vysla doprava jednym busom ca 200 km k nam plus dalsich 200 km spat vratane statia ca. 10000,- Sk, treba ratat aj s tym, ze soferovi budes musiet zabezpecit noclah ale ked som napr. zhanala bus na firemnu akciu vyslo nas 100 km aj s asi 6 hodinovym cakanim na ca. 8000,- (Blava)
Odpovedať
kocky, to ste fakt ziadna nemala objednany bus pre svadobnych hosti????? prosiiiiim o info, prosiiiim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
luciaj - ahojky, my sme mali bus, ale keby som mala svadbu teraz tak sa naň vykašlem, vyšlo nás to drahšie ako sme predpokladali a boli dohodnutý a namiesto 40 miest v buse, bolo obsadených cestou na svadobnú hostinu približne 20 a cestou z hostiny 10, takže sme radšej mohli prehnať o čosi viac áut :-x
Odpovedať
Profilova fotka
tých tém k autobusu je dokonca aj viac otvorených miška 8-)
Odpovedať
diky holky :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute, prosim Vas pekne, vie niektora z Vas, kde sa mam na koho obratit, ked potrebujem autobus na dopravu hosti z kostola na miesto svadby v Kosiciach?Popripade, mozte mi na niekoho nechat kontakt v IP a takisto priblizne cenove relacie, dakujem :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?