Plánovač -12 mesiacov do svadby

18. okt 201820

Ahojte nevesticky 🙂 na FB mi v poslednom čase vyskakuje reklama na nákup svadobného pomocníka s názvom "12 mesiacov do svadby" tak by som sa vás chcela opýtať,či to niektorá z vas má a či ste s ním spokojná...aby som si zas nepovedala že som zbytočne vyhodila peniaze za niečo úplne nepotrebné...

 • Ahoj. Ja som to listovala v kníhkupectve a prišlo mi to ako plánovač tu na Mojej svadbe, na úvodnej stránke, akože čo máš kedy riešiť a popravde, nijak extra ma to nezaujalo, nebolo tam miesto na poznámky moc 🙂 ja som si kúpila Svadobný plánovač Ela a je super, všade si píšem poznámky, lepím papieriky 🙂 daj si do googlu obrázky "12 mesiacov do svadby" a vidíš tam pár ukážok z knihy alebo behni do kníhkupectva a prelistuj a rozhodneš sa podľa seba 🙂 niekto potrebuje základný časový plán, niekto si rád píše, kreslí, lepí nápady, ukladá online linky a tak 🙂

 • @arasidka123  dobre ti poradila Simonka, choď si ho pozrieť a prelistuj, či to potrebuješ alebo ti to bude zbytočné. V tomto ti inak poradiť neviem, keďže ja som žiadny plánovač nemala!

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
  Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
  Lilies
  Trnava
  Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!