Portretove fotenie v iny ako svadobny den

Ahojte, prosim vas, tie co mate svadbu za sebou a mali ste portretove fotenie v iny den ako svadobny, ako ste to riesili s kyticou a pierkom? Chceme sa fotit asi 2 tyzdne pred svadbou, v den, ked pojdem na skusku ucesu a makeupu. Mam si dat spravit kyticu a pierko a potom na svadbu znova take iste? Dakujem za skusenosti.
Odpovedať
Ahoj Radka, vidis tieto detaily mne sa vobec nechce riesit a este platit za to 2x, ja mam napriklad rada fotky realne ako su v danom momente.. Preto si spravime par fotiek v den svadby. Uplne mi postaci 10 portretov. Naco viac. Ved bude aj kopec inych fotiek... A budu realne tak ako sa to stalo. Ale ak uz to tak chcete tak mozes porozmyslat nad alternativou susenych, umelych alebo balzamovanych kvetov.A budes mat tu istu kyticu a v den svadby o starost menej,lebo uz bude doma.
Odpovedať
@Radka_Svanova môžeš si napr. nechať urobiť menšiu kytičku a pierko na fotenie. Alebo mať kyticu zo zakonzervovaných kvetov, ktoré ti vydržia a môžete mať tú istú kyticu s pierkom aj vo svadobný deň.
Odpovedať
Alebo bez kytice 🙂 nemusí tam byť za každú cenu. V ruke budeš držať ruku svojho milého 🙂 alebo sa zvyknú používať rekvizity. Prípadne ako už bolo spomenuté, tak menšiu alebo hoci aj inú kyticu. Nemusí byť rovnaká s tou svadobnou.
Odpovedať
su dve moznosti, bud to spravis tak, ako si napisala a das si spravit kyticu aj na ten den, ked sa pojdes fotit alebo v tej den jednoducho kyticu a pierko nebudete mat. a este predsa len ma napadla tretia a to moznost dat si spravit umelu kyticu a ta ti vydrzi. len to neviem, ci budes chciet.
Odpovedať
@hannaha040 @bazza mam doma krasnu umelu kyticu aj s pierkom, len si nie som ista, ci je to ok, mat na tychto portretovych foto ine doplnky ako na svadbe 😄 alebo ci je ok mat umelu kyticu na svadbe.. nie som si nicim ista 😄 asi ma porazi..
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa fotili aj vo svadobný deň a aj v pondelok po svadbe, keďže sme chceli fotky od dvoch fotografov. Ja som mala kyticu lebo mi zostala v dobrom stave, manžel pierko nemal, lebo mu zvädlo. Neexistuje také, že toto je ok a niečo iné už nie je, je to len o Vás. Hlavne kľud a nerobte si stresy z takýchto drobností 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som sa na tvojom mieste fotila bez kytice a pierka. Pekné fotky si viete spraviť aj keď nebudeš mať v ruke kyticu. Alebo ako ti radili dievčatá vyššie, tak si daj spraviť len nejakú menšiu kytičku. 🙂
Odpovedať
@radka_svanova celá svadba (aj veci okolo svadby ako napr. to fotenie) má byť taká, ako si ju páry naplánujú 🙂 nikde nie je napísané, že sa niečo musí, nemôže, alebo že je niečo striktne dané. Takže ak sa ti to páči, pokojne maj umelú kyticu. Je to len vaša vec, vaša svadba a budú to vaše fotky 🙂
Odpovedať
@radka_svanova 😄 😄 😄 myslim, ze isto je viac ok mat na foteni umelu kyticu ako na svadbe. a vobec to nemusi byt rovnaka kytica, uvidis, ze to si nikto ani nevsimne, kto si bude pozerat fotky.
Odpovedať
Ja budem mať na svadobnom fotení takisto menšiu kyticu alebo aj žiadnu. Ako ste to ale riešili s make-upom a vlasmi? Priateľ totiž nechce fotenie pred svadobným dnom, chce ma vidieť až v ten deň. Takže verzia, že pri skúške make-upu a účesu pred svadbou sa aj odfotíme u nás nepôjde. Dali ste sa na fotenie po svadbe upraviť, a teda mali ste účes a make-up už tretí krát, alebo ste sa upravili doma?
Odpovedať
@rmichalka no toto aj mna zaujima, moj tiez nechce moc predtym sa fotit, ale to uz mi pride moc, riesit to este aj po svadbe. sama sa neviem rozhodut co a ako spravit..
Odpovedať
My tiež plánujeme fotenie na 2x, ja plánujem kúpiť novú kyticu aj pierko, možno ísť aj nanovo ku kaderníčke. Skrátka uvažujem tak, že keď už poriadne ušetríme na svadbe kvôli korone, tak potom môžeme minúť niečo extra na fotení navyše .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som sa na druhé fotenie upravovala sama, vlasy som si len vyfúkala na veľkú kefu, makeup si viem urobiť, aj keď samozrejme - nie v takej kvalite, akú som mala na svadbe. My sme práve chceli skôr uvolnené pohodové a prirodzené fotky, nie nejaké strojené pózy, takže sa to aj hodilo. Záleží od toho, čo sa páči Vám. Pár fotiek mám aj tu v albume.
Odpovedať
vela kociek, ktore si riesia takto fotenie po predu alebo proste v iny termin si bud daju spravit novu kyticu, alebo to riesia len vo vlastnej rezii a veci si pripravia same. no osobne by sa mi nechcelo platit 2 krat za tie iste veci
Odpovedať
Profilova fotka
@radka654321 a koľko po svadbe ste sa boli fotiť? Ja som to presne plánovala tak ako ty, len neviem či sa nám ešte bude chcieť 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba bola v sobotu a fotenie v pondelok. Ja to môžem len odporučiť. My sme síce oslavovali od piatka do nedele, tak síce sme boli strašne unavení, ale zároveň sme boli stále v takej oslavnej atmosfére. Ono zasa, predsa len, to fotenie samotné trvá hodinku, max. dve. Keby to bolo s dlhším odstupom, tak už by to bolo možno také neprirodzené, ale my sme si to takto užili.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka654321 áno jasné chápem. Asi sa spýtam úplnú blbosť, ale neboli šaty alebo oblek potom že zašpinené alebo tak? či všetko v pohode? Ja by som sa išla fotiť aj predtým, lebo šaty si budem kupovať takže ich budem mať doma, ale nechcem si ich obliekať skôr ako vo svadobný deň. Teda chcema sa isť fotiť aj pred svadbou doobeda ale len pár a potom v iný deň na iné miesto také už uvoľnenejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 My sme sa fotili aj v sobotu pre obradom na jednej lúke, tam to bolo v pohode (bolo, slnko, teplo, sucho), ale to fotenie v pondelok sme mali v lese, kde bolo predsa len vlhko, takže šaty už boli špinavšie. Nebola to zasa nejaká tragédia, predsa len mimo fotenia ich držíš zodvihnuté, ale vlečka už bola v horšom stave. Určite záleží od miesta kde to budete mať a aj od počasia.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu v piatok, kedy bude asi nejake kratsie fotenie, max 2 hodiny a potom v pondelok ideme fotit na ine miesto, take moje dream place aj s "nasim" fotografom.. nato sa velmi tesim ako to bude uvolnene a pohodove a bez stresov 🙂 a co sa tyka kytice, ak vydrzi budem rada ak nie tak nebudem ziadnu zhanat, ale makeup a vlasy si dam spravit nanovo, vobec mi nerobi problem opat zato zaplatit, pretoze ten makeup je pri foteni podla mna velmi dolezity a ja sama by som si ho nevedela tak spravit aby to na fotke tak dobre vyzeralo a tie fotky budu celozivotna pamiatka, takze mi to neni luto 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne ste týmto pomohli, ďakujem za názory. @radka654321 asi to spravíme tak ako vy, také uvolnenejšie a zase po svadbe sa už môžu tie šaty na tom fotení aj zašpiniť 🙂 @kati301 Ja platím cez 200 euro za účes a makeup takže mne by to bolo lúto dať opäť, ale ja mám dlhé husté vlasy a na svadbu budem mať určite drdol, tak na ďalšie fotenie si ich nechám rozpustené a nakulmujem si ich (to mi aj tak nikdy kadernička nespraví o nič lepšie ako ja sama) a aspoň budem mať aj také fotky 🙂 A makeup... no budem sa musieť potrápiť, ale niečo zo seba snáď vymáčknem 🙂
Odpovedať
Presne mne sa tiež páči, keď sú fotky tak povediac rôznorodé a nie všetky na jedno kopyto. Podľa mňa to tak bude fajn
Odpovedať
@amelie22 ja si vždy vravím, že keď sa Kate Middleton dokázala na svadbu, ktorú sledovali miliardy ľudí namaľovať sama, ja to na to jedno fotenie dokážem 😄 ale ešte určite zvážim tretí krát profesionálku..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?