Sála pre 130 ľudí

Ahojte, prosím o pomoc pri hľadaní sály v Žiline pre 130 ľudí. Nemusí to byť ani v centre mesta kľudne aj okolie, ale výhodou by bolo keby niekde poblízku bol nejaký penzión hotel, kde by sme mohli ubytovať kolo 55 ľudí. Najlepšie by bolo keby tá sála bola v rámci nejakého hotela. Ale zatiaľ nemáme šťatie. Ďakujem za každú radu 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@daniel1981 bohužiaľ tam je maximálka 120 :-/ potom je to už na úkor parketu
Odpovedať
Ja odpadnem, to budete mať toľko hostí? 🙂 Vy ste asi veľká rodinka 🙂
Odpovedať
@kkmv skús salazilina_sk (_nahrad za ".") kde ale nie je zabezpečené ubytko s tým bude asi problém v žiline zohnať takúto veľkú sálu .. to potom jedine nejaký kultúrny dom ale tiež bez ubytka 😞
Odpovedať
@smoulinaeva popravde mysleli sme si, že nás bude tak do 100, ale ako sme to začali počítať tak to trošku narástlo 😄 ale je to už konečné číslo
Odpovedať
@ewula192 tú máme v zálohe, len sa mi moc nepáči prostredie kde je. Ale keď to inak nepôjde aj tá bude dobrá 🙂 potom už len nájsť nejaké ubytko v meste, je to len na jednu noc s tým hádam nebude problém 🙂
Odpovedať
@kkmv potom ešte eventhouse ale tam to je tiež održku to prostredie .. to už skôr rosinká cesta ako priemyslená zóna .. popravde my máme 85 ľudí a hľadala sme tiež ubytovanie na prespatie pre všetkých hostí skoro a aj pre tento počet to bol masaker zohnať za nejaké normálne peniaze... pripadá mi to, že ako náhle sa povie slovo "Svadba" všetko dostáva 100% prirážku 😄
Odpovedať
@ewula192 a asi nevieš povedať za koľko sa prenajíma kinekus? Budeme teda zvažovať ten. Vychádza to najlepšie aj na rozvoz ľudí.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Prípadne skús sa popýtať aj na Dom Odborov v Žiline tam je kapacita do 250 osôb.
Odpovedať
ďakujem, ale myslím že sme sa už rozhodli. 🙂 ale nakoľko ste tu Žilinčania (predpokladám 😄) nemáte náhodou skúsenosť s cateringom Bon Appetit Žilina?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?