Svadba v Banskej Bystrici. Poraďte

19. júl 201731920
  • Ahoj všetci - to naozaj nie je KULTÚRNE miesto na civilný sobáš v Banskej Bystrici pre viac ako 50 hostí? Dnes sme boli gratulovať na jednej svadbe na radnici v BB. Malá svadba -25 hostí + možno toľko isto gratulantov a NEZMESTILI sa do tej sobášnej miestnosti.... My plánujeme okolo 50 hostí no a ak má prísť ešte gratulovať niekto známy a z práce tak to bude na prd.... (v úvode píšem KULTÚRNE miesto - lebo o zasadačku na mestskom úrade fakt nemám záujem) Vážne zvažujem možnosť svadby vonku - keďže dosť hostí bude aj cezpoľných a teda svadba bude v penzióne kde je aj táto možnosť. Obávam sa však počasia 😞 To je skutočne nevyspytateľné - bez ohľadu na dátum....

• Ahojte, ak by ste sa chceli inšpirovať miestami na fotenie v BB, na našom webe sme pre vás pripravili mapu z výberom zaručených miest. Kuk: http://www.showcheeks.sk/miesta-nielen-pre-svadobnu-fotografiu-v-banskej-bystrici/

• Ahojte, ak stále nemáte vybratú reštauráciu na hostinu tak môžem doporučiť Reštauráciu U Petra v Majeri 🙂
    Sú profesionálny, ochotný splniť každé želanie 🙂 Veľmi príjemný personál počas celej svadby 🙂
    Určite stojí zato sa u nich zastaviť, informovať a samozrejme ochutnať. Varia strašne dobre 🙂
    My sme tam mali hostinu včera a boli naozaj úžasní 🙂

• Sponzor fóra
  • @vikina09  pošleš prosím ťa link aj mne, chceme ho mať na svadba🙂 dakujem

• @bejka_85  ahoj, my ideme mať svadbu tiež v radnici, starší budú sedieť mladší stáť, rátala som sedenie je tam na sedenie myslím 46 miest v pohode

• @yvulienka  odporúčam p. Dusheka, u nás bol uz na návšte vidieť ze má vela skúseností, da sa s nim na vsetko dohodnut, robi rozne tanecne kola, aj svadobne hry

• @lucinabb  Vdaka, no my uz mame skoro 2 roky po svadbe 😃

• prosím, prosím o radu.
    Nie so nevesta, ale pripravujem Svadobné noviny pre mladomanželov. Starejším bude tak kritizovaný a obdivovaný pán Vladimír Poliak. Prosila som ho, aby mi o sebe a o tradíciách niečo napísal, ale som sa nedočkala.
     Vedel by mi niekto niečo o ňom napísať a o programe, ktorý zabezpečuje ako starejší a ako DJ?
    Ďakujem

• ... ak sa dá, a má niekto k dispozícii fotografiu Vlada Poliaka - starejšieho z Ponik) 🙂 Rada by som ju dala do Svadobných novín. Chcem potešiť ženícha a nevestu 😉

• Ďakujem, mám informácie, mám fotografie, Svadobné noviny sú na svete a pevne verím, že sa neveste a ženíchovi budú páčiť 🙂 Ak by ste sa rozhodli pre Svadobné noviny ( gratulácie, fotografie, informácie o ženíchovi a neveste) rada pomôžem. Nebolo to ľahké, ale teraz už viem ako na to 🙂

• ja odporucam Shania salon pri vezi, maju aj stranku, Janka je milá osôbka a aj vie čo a ako... aby si bola zladená trebárs s kyticou. pride aj k tebe den svadby ale iba pre nevesty, na zaklade coho som si ju ja osobne vybrala, vtedy este v prvom rade kvôli tomu. robi aj uces aj licenie... ale je to salon najdes tam vsetko co potrebujes....
    pa

• Ahojte prosim Vas viete mi dat kontakty na dobrych starejsich ale naozaj dobrych z okolia BB

• Zienky prosím vás napíšete mi do ip kolko si pýta p. Poliak? Dakujem

• Ahojte, viete poradit ci robit svadbu v hoteli Lux alebo hoteli Dixon? Menu stoji skoro rovnako, ubytovanie je v Dixone o nieco drahsie. Ak ste tam mali svadbu tak prosim poradte. Neviem najst ziadne foto z hotela Lux. Mate niekto? Dakujem.

• Ahojte, nemá niektorá z vás kontakt na stajresieho co hra na harmonike p. Oravca z podlavic???

• Sponzor fóra
  • Nema niekto kontakt na p. Oravca, boli by sme velmi radi keby nam robil starejsieho.. dakujem

• @mirka297  Ahooj mam ciselko nanho aj nam bude robit starejsieho 🙂
    Cislo je : 0907 800 361

• @ovsa  mohli by ste mi prosím poslať nejake fotky z koliby stráže na kantorakova.baska@gmail.com ?
    Rozmyslame nad kolibou , fotky ako inšpirácia by nam pomohli. Dakujeme😊

• Prosím Vas dievcata pošlite mi clíslo na p. Oravca

• @cama  Dali by ste mi please info kde najdem to uciliste? tiez hladam dobre zákusky a dakosi neviem nájsť...

• @chanttalle12  cukrárina je na SOŠ Pod Bánošom, v Sásovej nad Billou ... predajňu majú aj pod bránou na Dolnej ulici

• @zboristka
    ahojky

my hľadáme mladého zábavného DJ a starejšieho v jednom. Vieš mi dať prosím kontakt na toho čo ste mali?

Ďakujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém