Svadobné obručky celokamienkové - skúsenosť

Ahojte žienky, strašne sa mi páčia obrúčky pre ženy, ktoré majú na prednej strane kamienky, alebo sú aj celé kamienkové. Máte s tým skúsenosť ? nie je to nepraktické ? už som počula že si to nemám dávať pretože tie kamienky sú rychlo špinavé a podobne ....
Odpovedať
Profilova fotka
@rain15 ja som nad takou tiež rozmýšľala, ale nakoniec som si to rozmyslela a mám kamienky iba vpredu. Väčšina, dokonca aj zlatníci sa mi to snažili vyhovoriť aj z toho dôvodu, že celokamienková sa už nedá potom zmenšiť/zväčšiť.... :/
Odpovedať
Profilova fotka
@rain15 a čo sa týka kamienkov, určite radšej zvoliť brilianty ako zirkóny. Lebo zirkón časom stráca lesk a vyzerá matný, zájdený a možno aj špinavý, briliant nikdy nestratí svoj lesk :-) takže za mňa určite radšej malý briliant ako veľký zirkón :-)
Odpovedať
Ahoj, my máme tieto: https://www.lauragold.sk/obchod/svado... a je naozaj fakt, že hoci sú tie kamienky maličké a vôbec nie vystúpené z obrúčky, tak keď sa z blízka pozriem je medzi nimi po dvoch rokoch neporiadok...predpokladám/dúfam, že na čistení to budú vedieť dať preč.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?