Ake dlhe svadobne video budete mat a co vsetko v nom planujete natocit?

2. máj 201850

cele ranne pripravy?cely obrad aj vsetky gratulacie?

 • áno, od kedy sa zobudím, aby bolo zachytené moje posledné vstávanie ako slobodnej ženy a samozrejme svadobná noc a nasledujúce ráno, aby bolo zachytené aj moje prvé vstávanie ako vydatej ženy....kecám. želám krásnu svadbu s vydareným videom 🙂

 • Tak klasika od pripravy, odobierka a obrad, hlavne samotny moment zosobasenia, trochu gratulacie, prichod do saly, uvodny tanec, a pol hodina zabavy, konci to polnocnym odcepcenim. Na konci len nieco ako podakovanie hostom, za prítomnosť, ale už len slovne napísané. Aspon my tak chceme mať, a casovo aby tak do tej hodinky a pol to sa vošlo, viac ani nikto mebude mat naladu pozerat v kuse, mam skúsenosti so svadbami sesternic a bratancov, neskor to už trochu nuda, hlavne všetko kamerovat, tance a zabava, to nik nepozerá, zaklad je to prvotne a predtým, odobierka, obrad, prichod do saly.

 • @pivonka17  my mame v cene kratky zostrih cca 5 min a potom dlhe video 30-60min, kameramana mame od 9 rano az do 1 rano

 • Sponzor fóra
 • V dnešnej dobe už nie je trendom mať zo svadby niekoľko hodín videa, trendom je 30 maximálne 60min video zložené z veľa kvalitných záberov.
  Pred 15 rokmi sa natočilo 10 minút videa na 1 dlhý záber štýlom zapni nahrávanie a všetko to toč, teraz v tých 10 minutách je 100 zostrihaných záberov . Vyžaduje si to ale oveľa oveľa oveľa viac práce na svadbe aj potom v strižni čo sa prejaví na o dosť vyššej cene (čo nie každý dokáže pochopiť - veď je to "len video" a suseda platila len polovicu toho čo pýta ten druhý)
  Ale stále sa dajú nájsť aj kameramani čo natočia tých 2-3-4 nudných hodín na dlhé zábery, niečo na štýl home videa za dobrú (prijateľnú rozumnú atď.) cenu 🙂 len to potom nikto nepozerá.
  Je to o prioritách, cenových aj nárokových, doba sa zmenila ale tiež rapídne narástlo aj množstvo práce s videom.

 • Záleží jen na vás, jaké video budete požadovat. Nejvíce trendy jsou videoklipy do 5 minut, kde je shrnuto vše důležité s podkresem vaší oblíbené hudby. Je samozřejmě možné dle požadavků vytvořit i videoklip delší, např. 15 minut složený například i z proslovů apod. nebo celý svatební "film", o délce např. 60 minut. Obecně však platí, že čím delší video, tím méně zajímavé záběry dostanete. Pokud však chcete mít zaznamenaný celý obřad apod., potom je lepší zvolit videozáznam či hledat kombinaci klipu + záznamu, potom doporučuji vybrat si tým kameramanů, kteří spolupracují. V případě zájmu mě můžete kontaktovat.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Video tvorbe sme sa začali venovať ako koníčku, naše skúsenosti siahajú až do roku 2009. Odvtedy sme prešli dlhú cestu a veľa sa naučili.
  Viackamerové kreatívne 4K svadobné filmy
  Sme mladý dynamický team ponúkajúci služby v oblasti fotografie a videografie - dvaja kameramani a fotografka s kreatívnym a moderným prístupom.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov