Hladám kameramana na 23.5.2020, západné Slovensko

Svadba bude v Šaštíne-Strážach, hostina v Kútoch. Moja predstava je natáčanie od príprav, sobášu, hostiny až po čepčenie. Dakujem za ponuky. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme voľný!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, kde nájdete portfólio aj cenník 😊
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam svoje video balíky do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, pre bližšie info ma môžete kontaktovať do správy. Som zo Skalice, čiže nie je problém blízkosť Kútov Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, verím, že sa dohodneme :D
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne. Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih. Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem, už máme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, naše služby sú Vám k dispozícii. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio, pozriete si recenzie či ukažky prác. Teraz aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
HLADAM KAMERAMANA NA SVADBU 10.09.2022 Ahojte hladam kameramana na svadbu KD Nemčice okres Topoľčany. Aj s dronom ale nie je to podmienka.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?