Hladám kameramana na 23.5.2020, západné Slovensko

18. okt 201980

Svadba bude v Šaštíne-Strážach, hostina v Kútoch. Moja predstava je natáčanie od príprav, sobášu, hostiny až po čepčenie.
Dakujem za ponuky. 🙂

• Termín máme voľný!

• Dobrý deň, nahliadnite na náš web, kde nájdete portfólio aj cenník 😊

• príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam svoje video balíky do internej pošty 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,

termín mám voľný, pre bližšie info ma môžete kontaktovať do správy. Som zo Skalice, čiže nie je problém blízkosť Kútov

Ďakujem

• Dobrý deň, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, verím, že sa dohodneme 😃

• Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
    Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne.
    Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih.
    Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujem, už máme 🙂

• Dobrý deň, naše služby sú Vám k dispozícii. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio, pozriete si recenzie či ukažky prác. Teraz aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém