Hľadám kameramana z Košíc na 8.6.2013

29. aug 2013150

Ak mate skusenesti s dobrým kameramanom s KOšic budem vĎačna ak mi hodite nejake odporučania , poprosim nejakeho do 400 eur. AK sa taky najde , lebo viem že su aj lacny a dobrý .

• 1 alebo 2 kameramani?

• No tak nad týmto rozmýšľam i ja, či by nebolo lepšie 2 kameramanov ... dúfam, že niekto poradí 🙂

• Sponzor fóra
  • anjelivka, my sme asi už komunikovali nie? 🙂

• skuste pozriet nas profil 🙂

• Krásny večer prajem ... skuste pozriet profil

PS : viac ako bežné služby ...

• neviem ako sa mažu prispevky kameramana už mame dakujeme za vašu ochotu ...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• 🙂 Dobrý večer. Sme Vám k službám v Košiciach pôsobíme často. Prípadne ukážky zašléme na Váš e-mail prípadne není problém prísť k vám do Košíc

• Dobrý deň. Ponúkam vám taktiež svoje služby. Viac sa dozviete na mojej stránke.

• @takakolive  uzje davno posvadbe

• Zdravím, chcem sa opýtať, či cena kameramana závisí aj od dĺžky natáčania. Nám by stačilo okolo obeda prípravy, popoludní obrad, príchod na hostinu a prvý tanec. Aj záznam tak do dvoch hodín. Nemáme veľký rozpočet, preto škrtím, kde sa dá. Svadba bude v máji 2014.

• Sponzor fóra
  • Mnohí z nás kameramanov majú balíčky, ktoré si nevesty vyberajú podľa toho čo chcú 🙂
    - cena samozrejme závisí aj od dlžky natáčania 🙂

• No výborne, čiže nie je to sci-fi 😎 Ak máte také balíčky v ponuke, môžte mi poslať mailom na adria.c29@gmail.com ?

• @drianka  Som rád, že rozmýšľate ekonomicky. Naša ponuka je práve pre takýchto klientov. Pre bližšiu informáciu si môžte pozrieť našu stránku, alebo sa kontaktovať telefonicky.
    S pozdravom viza dvd .

• @vizadvd  Dakujem, idem pozriet

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Keď sa stane koníček prácou, vtedy môže byť práca kvalitná.