Hľadám svadobného kameramana z Kysúc do 300 eur

25. apr 201670

Najde sa kameraman z Kysúc do 250 az 300 eur na 4 Jun? Dakujem hladame surne

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @karci1200  bohuzial nemam nato dat 600 e na video.... Okrem fotografky..... Uz sa mi jeden ozval za 350 takzev pohode cena aj kvalita

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @manka555  fotografku mame za 350 preto video hladam vtej cenovej relacii ties

• Nasla si za 350? Vies mi pls poslat link?

• @babls5  ahojte, ja som mala perfektnu firmu- sikovneho cloveka uz pred rokom - tam si viete napasovat cenu, vykon, kvalitu podla chuti 🙂 a velmi zlaty je ten chalan co to vedie.. napiste spravu, cislo este mam.

• @bmprsvzf  mozem meno kameramana? diky

• @silvia_isti  , miro sa vola, priezvisko na Denes alebo tak nejak..cislo ma toto: 0944 247 343, za opytanie nedas nic, ale podla mna nie ze naplni, ale preskoci ocakavania 🙂 Pohodaci su tam viaceri.

• Pekný deň

Ak hľadáte jednoduché svadobné video za bezkonkurenčnú cenu, ktoré zachytí atmosféru Vášho svadobného dňa - ponúkam vám svoje skúsenosti v oblasti videa.

Primárne som sa doteraz venoval fotografii a svadobnej fotografii no prechádzam aj k svadobným videám. Aj preto dávam prvý rok nižšie ceny. Svadobné video z celého dňa do 300€ vrátane cestovného.

Ak by ste mali záujem, kontaktujte ma a ja vám pošlem bližšie info a ukážky.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kamerovanie a fotografovanie vašich dôležitých životných okamihov ako sú svadby, stužkové, portréty Vás a vašej rodiny,

SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov