Je 900 eur za kameramana veľa či akurát?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
je v tom zahrnute blue ray disc,kamerovanie v civile a potom aj v satach a vselico ine
Odpovedať
sorry ja by som toľko za video nedala..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme mali video+foto na cely den za 550, boli dvaja, a fotili sme sa uz v piatok a nebol problem, 900 eur je rozhodne vela.
Odpovedať
Profilova fotka
JE TO NECHUTNE VELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my sme mali foto exteriér + album, video a foto na svadbe za 550 Euro, boli dva a nebol žiadny problém, a neuveriteľne veľa fotiek. 900 by som určite nedala, je to hrozne veľa :-ň
Odpovedať
Profilova fotka
vela
Odpovedať
Profilova fotka
Ked clovek zvazi ake su realne prijmy na Slovensku, tak je to velmi vela. Tieto ceny su ale len odpovedou na to, co sme ochotni zapltatit. Citam tu, ze Zitnanski si pytaju 2500, pred dvoma rokmi to bolo 2000. Ak by mali problem s tym, ze ich ludia nechcu, tak musia ist s cenou dole, ale asi to tak nie je. Ina vec, je, ze vsetci kameramani budu teraz o nieco lacnejsi a uz je to akoze v poriadku. A nikto ma nepresvedci o kvalite o ktorej tu vypisuje robocop. Videla som aj Zitnanskeho svadbu aj Artvideo aj Durocha. Snazia sa uputat tym co sa da masovo vidiet - teda klip na internete, to co uz nie je masovo zverejnitelne sa nijakym dramatickym sposobom neodlisuje od priemeru, ktory tu je. Kazdopadne 900 je za takuto pracu vela.
Odpovedať
Ahoj! My sme mali kameramana za 370.-eur, k tomu sme dostali 3x originál DVD. Kameraman bol super, natočil všetko, čo sa dalo, bol s nami celý deň, a odchádzal iba vtedy, keď sa opýtal, či môže o hodinu odísť. Okrem toho sme ho poprosili aj o nejaký bonus na DVD, a bez problémov a peňazí naviac to urobil. Tie peniaze môžeš naozaj minúť na iné veci okolo svadby, resp. po svadbe, kedy si budete plánovať svadobnú cestu, zariaďovať byt atď... Určite nájdeš aj lacnejšieho a takisto dobrého! Veľa šťastia!
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat video za 500 euro (v BA). Natacat budu dvaja ludia na dvoch kamerach. Zacneme kamerovat fotenie, potom obrad a hostinu do jednej rana. 900 eur sa mi zda byt dost ale pravdepodobne to budete mat v HD. Ja som si povedala ze pri takomto type videa je to zbytocne.
Odpovedať
je to urcite vela.....vacsina kameramanov berie (aspon u nas) do 400 eur...ja osobne by som nedala tolko za kameramana, nas na 900 eur vyjde kameraman, fotograf aj kapela, tak si predstav, kolko mozes usetrit, ak si najdes lacnejsieho kameramana :) drzim palce
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no podľa mňa je to dosť veľa..... my sme mali profesionala z televízie, kameroval predsvadibné video, v civile aj svadbu až do rána, potom sme spolu sedeli a hovorili mu do toho, čo nemá vystrihnúť, urobil nám 3 sady originálnych DVD a zobral cca 6000 Sk.... a to video je fakt super urobené... viem, že je za kvalitu niekedy si potrebné priplatiť, ale je to zbytočne veľa penazí, radšej si ušetrite na niečo iné...
Odpovedať
ahojte.ja som dala za kameramana a fotografa spolu 550€ tak tych 900 je podla mna ozaj dost vela...
Odpovedať
Profilova fotka
900 :-. odpadavam podľa mňa v prvom rade kvalitne foto, video tak často nepozera človek. To je strašne veľaa, ale ak človek na to má, nech si dopraje :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Určite to nie je málo... ale aj môj kameraman toľko stojí. Sme ochotní dať takú sumu za jeho prácu, lebo je to profík a stojí za to. Klasický kameraman sa nedá rovnať s profíkom. Teda, jeho práca... Tak i suma musí byť iná. Keď klasický stojí 300-400e, tak profík 900-1000. To sú normálne ceny. V Amerike kameraman na profi úrovni stojí 2500e. Ja odporúčam.. :) Som za to, investovať do toho, lebo sa mi to vráti. :)
Odpovedať
Profilova fotka
predrazene do nebies,niektori uz nevedia kolko by si vypytali.a v kazdom pripade kazdy si zaplati takeho kameramana na akeho ma.ci si ma zobrat pozicku? pyta sa neevesta z vychodu, bez vkusu :-D
Odpovedať
Ja by som 900 eur za kameramana nedala. Dokonca sme sa rozhodli, že kameramana ani nebudeme mať. Stačia nám fotky, DVD by sme si aj tak pustili maximálne raz, a tak radšej nebudeme vyhadzovať peniaze za niečo, čo nie je pre nás dôležité.
Odpovedať
To idete točiť film za 900 Eur ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
pre bohaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D to ste oslovili priamo Camerona???
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze odpovede sa tu nedockas. Sama musis vediet, ci zaplatit a mat super vysledok, ktory budes mat chut pozerat stale a dookola, alebo usetrit a mat uplne obycajne video, bez trosky fantazie... ktore vsak niekomu uplne vyhovuje. Ked je clovek narocny a nema rad obycajne veci, tak do toho investuje. Dobre vsetky vieme, ze co sa tyka svadby, tak vsetko je predrazene, lebo to je biznis, ktory stale ide a tak preco si za to nevypytat 'trosku' viac. Ja napriklad nechapem, ako si moze niekto poziciat saty za 400e, ktore malo pred Tebou minimalne 10 bab oblecenych a vypadaju ako zo sekacu. No skratka, je to tema nadlho, pevne verim, ze sa rozhodnes tak, aby si neskor nelutovala ;-) Drzim palce :-)
Odpovedať
ano - kvalita na ukor ceny - tak to je vsade. uvediem jednoduchy priklad. kupim si drahe topanky v sport rysoch, lebo ich budem nosit kazdy den, niekolko rokov a viem, ze mi vydrzia. video - ak mi na nom zalezi viac ako na ostatnych veciach, tak nech toci aj kameraman z STV s kamerou za milion. A taka bude aj cena. Ale ak video budem pozerat 5-10 krat za zivot.. neviem neviem. Druha vec su financie. Pred nedavnom som bol na svadbe a kameraman prechadzal dvakrat okolo kazdeho a natocil si ako kazdy jeden konzumuje jeden chod a potom dalsi. A potom si este nakameroval ako kazdy s kazdym tancuje a este ako si kazdy s kazdym pripija. Bolo mi aj neprijemne aj do smiechu... Radsej par poriadnych fotiek... Ruku na srdce - kolkokrat ste videli svoje video zo stuzkovej? Ja ani raz. (ale uz desiaty rok sa na to chystam :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
vela vela vela
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?