Kameraman a fotograf na svadbu, 8.8.2020, Humenné

30. jan 20205

hladam kameramana a fotografa na svadbu, kameramana potrebujem cca do 01.00 hodiny rano cize cely den, fotograf podla balikov ake ponukaju, vopred dakujem za odozvu 🙂

• @tinkahaf
    Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa zvlášť alebo i v jednom výhodnom balíčku
    Viac info o jednotlivých balíčkoch i na mojom webe , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte .
    Pozdravujem - Milan

• príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam ponuku do internej pošty aj s cenníkom

s pozdravom
    Norbert Gonosz

• @tinkahaf  Dobrý deň Váš termín mám voľný, moju tvorbu nájdete v albume alebo na FB Kyria photography 🙂

• Sponzor fóra
  • Budeme radi ak nazriete na naše portfolio. Sme tu pre Vás a plne k dispozícii. Termín nateraz aktuálny! VIDEO+FOTO služby

• Dobry den, termin mam zatial volny a rad poskytnem svoje sluzby kameramana, som flexibilny.
    Informacne ceny na mojej webovej stranke, no video aj cenu dohodneme a prisposobime na mieru podla Vasich poziadaviek a predstav 🙂 Zabery dronom v cene emoticon 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    " zmeň svoj svet na film! "
    Váš kameraman a fotograf pre výnimočný deň. Čas zastaviť nedokážeme ale spomienky uchovať navždy.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov