Kameraman do 200e?

Zobraz úvodný príspevok
/ začiatočník/ktorý je naozaj sikovny:)necakam ze to bude kvalita ako u tých dlhoročné zabehnutých ale aby to aj nejako vyzeralo😊 Ide o cenu, nakoľko sme si priplatili foto, neostalo veľa v rozpočte;) no chcela by som mat aj nejaku video spomienku...nájde sa tu nejaký?
:-p :-D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My už máme velmi sikovnejo:) ale dakujem
@monikaness ahoj, prosim, mohla by si aj mne poslat mail s tymi kameramanmi, ktori sa Tu ponukli? Dakujem vopred velmi pekne za ochotu ;-)
@ivkaaaaa ahoj, prosim, mohla by si mi dat kontakt na tu kameramanku? Dakujem krasne ;-)
@adka1986 ahoj, určite áno...len neviem ako ti to suri nakoľko neviem sľúbiť kedy sa k tomu dostanem. Skus osloviť aj tie 2 dievčatá pred tebou možno sa k tomu dostanú skôr ako ja;)
@2mikes ahoj, mohla by som Ta poprosit o kontakt na toho chlapika, co si spominal? Dakujem velmi pekne ;-)
@monikaness jasne, dakujem :-)
@1anus1 ahoj, prosim Ta, mohla by si mi preposlat kontakty na kameramanov, ktore Ti posielala monikaness? Vopred velmi pekne dakujem ;-)
@monikaness môžem aj ja poprosiť ten zoznam ludí dakujem =)
@michaelasadinska posnazim sa zajtra ked bude spinkat dcerka, ak by som zabudla prosim pripomen sa mi...uz rozmýšľam nad zverejnením sem, bo sa mi neda posielat stale po jednej;) len neviem či s tým súhlasia aj oni:( nechcem aby sa tu do nich ešte niekto navazal:/
@monikaness dobre budem čakať dakujem =)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michaelasadinska mohla by som poprosit aj ja ten zoznam dakujem :-)
@monikaness samozrejme, ze s tym nebudu suhlasit, ked to niekto robi nacierno, nechce sa zviditelnovat. Neodporucam nikomu si objednat na svoj vynimocny den takychto podvodnikov amaterov. 200€ sa da aj lepsie investovat.
@slavka121212 8-( som naozaj otravena s takýchto ľudí ako ste vy!...nemate naozaj nič iné na robote len ociernovať a zhadzovat dobrých ľudí, ktorý vedia robiť aj za menej peňazí? Viete niektorý ľudia sú vďační aj za vykrytie voľného terminu (tz. "fusku") ako sedieť doma na riti, nič nerobiť a písať hlúposti...ja nemám problém ich zverejniť, pretože ani jeden z nich mi neponúkol ich služby bez zmluvy alebo faktúry! Ich kontakty som posúvala cez os. Sp, no na kolko ich nebolo málo a ťažko sa mi to hlada medzi mojimi všetkými sp a taktiež mám nejaký ten svoj os. život, rodinu atď. atd....predtým vybavovanie ohľadom svadby... nemám stale čas sedieť na nete a všetkým stale písať všetkých cca 20 kameramanov! Preto som aj vyššie písala, poprosila nech posunú kontakty aj tie Nevesticky ktoré ich už odomna obdržali...Dakujem za pochopenie ;-)
@monikaness Nejde o to že dobrí ľudia vedia robiť aj za menej peňazí ale o to že viac ten výsledok nie je hodný :) Inak povedané viac im za to nedajú tak sa presadzujú len nízkou cenou, popri zamestnaní je to slušné privyrobenie Ostrejšie vyjadrenia niektorých diskutujúcich vyplývajú asi z toho že nechápu ako to môžeš nechápať :) Každý chápe rozdiel medzi autom za 1000€ a autom za 4000€. Je zvláštne že rozdiel medzi svadobným videom za 200€ a za 800€ chce chápať a hlavne vidieť už menej neviest
@realista Som veľmi rada ze ste našli našu "diskusiu" , moj dopit ...a zabili tak svoj zbytočný voľný cas:) jediný kto je tu nechápavy sú všetci ti ktori nepochopili môjmu dopytu a pisu tu same hluposti na ktore nik nie je zvedavy...neviem naco tu pisete veci o ktore vas nikto neprosil, co si myslite mna uprimne nezaujima a ak mate potrebu to nejako vyjadrovat tak si zalozte svoju diskusiu! A naučte sa čítať s porozumením, už na začiatku som písala že nehľadám profika! Ja som našla čo som hľadala a neviem si vynachváliť! Nikdy by som nemenila! A ešte raz ďakujem! Samozrejme aj za všetky ponuky... :-D
@monikaness kameraman sa nad vami zlutoval, lebo sa inak nevie presadit, vy ste radi, lebo nemate na viac, nechcete dat viac, nevidite rozdiel v drahsom. Tak ked je taky geroj ze robi legalne za 2 kila daj sem kontakt a priloz aj tu fakturu a kludne aj zmluvu, uz teraz viem, ze zase odpovies svojsky :-D pisat je jedna vec a realita druha. Ak sem das tie prilohy velmi rada sa ti ospravedlnim ;-) inak plati to co som pisala, ciernocierna ciernota :-)
@slavka121212 pani zlatá vy ste pekná....nema vyznam tu nič písať, lebo všetko čo tu píšete je úplne od veci! Ja som sem neprišla diskutovať na tému o ktoru tu nikto ani neziadal...opakujem, to čo som hľadala to som aj našla a som veľmi spokojná! To čo píšete je vás nazor ktorý nikoho nezaujíma... Ľudia zobuďte sa! Že vás toto bavi:D len kydať a kydat! Toto robia len ľudia ktorí trpia komplexomi alebo trpia menejcennostou;/ len rypu a rypu :-x Neviem čo nechápete na tom, čo som písala ja som nehladala ( takže som ani necakala) profesionála, je mi jasné že 200e je velmi mala suma pre najlepšieho kameramana na svete! A vzhľadom na nás budget som naozaj šťastná a velleemi spokojná akého KAMERAMANA sme našli, teda aky nas oslovil! Keď sa všetci naučíte čítať s porozumením tak si väčšina ušetríte svoj "drahocenny" čas na UŽITOČNEJŠIE VECI ...ako písať tu bludy :-p
@monikaness co je od veci? Pises, ze kazdy ti dal zmluvu a fakturu, samozrejme ze je to blud... takze na buduce pis pravdu a nezamotas sa vo svojich vyplodoch. Verejne tu podporujes pracu na cierno, co teda nie je v poriadku !
@slavka121212 dajte sa vyšetriť! Krásny deň zelam :-N
@monikaness inu odpoved som ani neocakavala, takze mala som pravdu :-p
A keby si skúsila poprosiť svadobných rodičov alebo niekoho z najbližšej rodiny, že by vám kameramana zaplatili ako dar? .. naši tak platili ako dar kameramana maminmu bratovi... dajú sa zohnať aj lacnejší ale i tak celkom kvalitní kameramani .. už len pre tú spomienku... :) možno by to nebol až tak stratový nápad...
@bipula dakujem krasne za radu a to máš velku pravdu že aj ti lacnejší sú veľa krát Dobrý, sikovni;) my už máme šťastne po svadbe aj s kmeramanom;)
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
baby,ked mate niekoho mohli by ste mi to poslat do spravy...bud su drahy,alebo obsadeny a to mame termin az v júli
Profilova fotka
@wewe14071990 skor by som povedal UZ v juli. vacsina dodavatelov je obsadena rok vopred, hoci video za 200 by ste mali zohnat bez problemov hocikedy.
Profilova fotka
Ja by som bola zvedava na to Monikine video.. Uprimne a nazoaj
Vedeli by ste mi priblizne povedat ako sa pohybuju sumy za kameramana na svadbe? co je primerane co uz je vela a pripadne nejake info na niekoho, aj s recenziou, pracou jeho ako robi, videom, najlepsie aby bol z kosic pripadne blizkeho okolia presov atd. vdaka :-)
Profilova fotka
@malebiele Ja odporucam jednoznacne UP Studio z KE. Je sice mozno drahsi, ale kvalitou to vyvazuje. Videla som kopu videi alebo kratkych klipov predtym a jeho boli jednoznacne najlepsie. A doteraz ked nejaky klip pozriem, tak som nenasla este kvalitnejsiu pracu. Skus si vypytat cennik, obratom ti urcite poslem, viem ze teraz upravoval ceny. My sme platili 550€ s tym, ze sme ho mali len do konca druheho tanecneho kola, ale hovorim obrovitanska spokojnost, a tak uzasny clovek, cely svadobny den nam sprijemnoval svojou charizmou :)
@beiatriss ano tohto som uz kontaktovala ale zial cenu na buduci rok mi nevedel povedat nakolko sa to este moze zmenit, kazdopadne cena za ten najvacsi balik klasik co ponuka sa pohybuje pre tento rok 790eur a to sa mi zda celkom dost, ale pracu ma ozaj peknu :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?