Kameraman na 1-2h z okolia Vranova nad Toplou na 26.9.2015?

22. mar 201540

Hladame ochotneho kameramana, ktory by bol ochotny natocit par zaberov na 1h max. 2 hodiny na termin 26.9.2015. Jedna sa o zaznamenanie v doobednych hodinach. Ide o natocenie zaberov z prostredia domova zenicha a jeho obliekania, nastup do auta. Kameraman by vyhovoval, ak by bol z blizkeho okolia Vranov nad Toplou, aby nemal daleku cestu. Co sa tyka kvality zaznamu, mame poziadavku, aby to bol otocene vo Full HD a aspon 30fps resp. aj viac, ak mu to budu moznosti dovolovat.

• @vlukas  30fps je americká video norma. V Európe sa používa 50fps resp. horšie hlavne z fotoaparátov menej plynulé 25fps. 30fps sa spracovať na našu normu síce dá ale obraz sa môže trhať lebo sa musí prepočítať a software vyhodí 5 snímkov z každej sekundy videa. Určite si to dajte natočiť 50p alebo 50i prinajhoršom aspoň 25p.

• @vlukas  Súhlasím s kolegom , najkvalitnejší je 50p , no na bluray aj tak dostanete len 25p 😃 Skôr ako snímky , by ma viac zaujímala výsledná kvalita , ktorú dostanete 😃 1 - 2 hodiny ? Taký záznam vám stačí ?

• Ja som nehovoril, že chcem záznam 1-2h. Potrebujeme kameramana, ktorý by nám bol k dispozícii na 1h max.na 2h. Viac info poskytnem bližšie konkrétnemu kameramanovi súkromne.

• Radi prídeme, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné svadobné video, profi prístup, rozumná cena, vaša spokojnosť, kdekoľvek na SR.
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov