Kameraman na 1-2h z okolia Vranova nad Toplou na 26.9.2015?

Hladame ochotneho kameramana, ktory by bol ochotny natocit par zaberov na 1h max. 2 hodiny na termin 26.9.2015. Jedna sa o zaznamenanie v doobednych hodinach. Ide o natocenie zaberov z prostredia domova zenicha a jeho obliekania, nastup do auta. Kameraman by vyhovoval, ak by bol z blizkeho okolia Vranov nad Toplou, aby nemal daleku cestu. Co sa tyka kvality zaznamu, mame poziadavku, aby to bol otocene vo Full HD a aspon 30fps resp. aj viac, ak mu to budu moznosti dovolovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@vlukas 30fps je americká video norma. V Európe sa používa 50fps resp. horšie hlavne z fotoaparátov menej plynulé 25fps. 30fps sa spracovať na našu normu síce dá ale obraz sa môže trhať lebo sa musí prepočítať a software vyhodí 5 snímkov z každej sekundy videa. Určite si to dajte natočiť 50p alebo 50i prinajhoršom aspoň 25p.
Odpovedať
Profilova fotka
@vlukas Súhlasím s kolegom , najkvalitnejší je 50p , no na bluray aj tak dostanete len 25p :-D Skôr ako snímky , by ma viac zaujímala výsledná kvalita , ktorú dostanete :-D 1 - 2 hodiny ? Taký záznam vám stačí ?
Odpovedať
Ja som nehovoril, že chcem záznam 1-2h. Potrebujeme kameramana, ktorý by nám bol k dispozícii na 1h max.na 2h. Viac info poskytnem bližšie konkrétnemu kameramanovi súkromne.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?