Kameraman na svadbu, 1.8.2020, Rajecké Teplice

5. sep 201910

Ahojte,
hľadám dobrého kameramana na svadbu. Termín mám 1.8.2020. Sobáš sa bude konať v Rajeckých Tepliciach a hostina v Kunerade. Ja som z Rajeckých Teplíc, snúbenec je zo Zákamenného, takže by som chcela, aby vrámci príprav išiel kameraman natočiť aj jeho. Mala by som záujem o zostrih, ale aj o celé video zo svadby. Moja predstava je tak do 700€, max. 800€.
Za každý tip budem vďačná. 🙂

• @wday_by_maris  Dobrý deň prajem. Termín máme zatiaľ volný. Píšem vám správu 🙂

• Dobry den, termin 1.8 mame zatial volny. Poprosim pozrite si nasu tvorbu a ponuku, v pripade ze sa Vam bude pacit nasa praca, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuku.

Prajeme prijemne svaddobne planovanie

tim Fotosuchy

• @wday_by_maris  
    Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Video služby, viac info i na mojej web stránke 🙂
    Viaceré výhodné balíčky i s balíčkom Komplet .Videoklip samozrejmosť ,
    som od Žiliny,takže fajn za operatívne pozretie celých svadieb. Pozdravujem, Milan

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín mám voľný. Píšem Vám správu.

• Píšem spravu

• U nás termín aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... VIDEO + FOTO za výhodne ceny

• Dobrý deň,
    veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za ponuky, už sa mi podarilo zarezervovať kameramana.
    Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov. 🙂

• Odporúčam kameramana, ktorého sme mali aj my, nájdeš ho pod menom Kameraman Frank, je kúsok od ZA, boli sme veľmi spokojní, tak si pozrite jeho tvorbu a pripadne ho oslovte ☺️

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @wday_by_maris  Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
    Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne. Cena 570€ + doprava
    Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih.
    Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)

• @rmvideo  Dobrý deň,
    veľmi pekne Vám ďakujem, no už sa mi podarilo zarezervovať kameramana.
    Prajem Vám všetko dobré a veľa pracovných úspechov.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
    juliovideo.sk
    Ružomberok
    svadobné video pre vás
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov