Neviem sa rozhodnúť pre dobrého kameramana

Dobrý deň. S priateľom sa rozhujeme medzi dvoma kameramanmi a nevieme sa rozhodnúť. Preto sa chcem spýtať, či nemáte niektorá skúsenosti z jedným z nich. Jedna je Lucia Brezianska a druhý je Jan Sur. Ďakujem za Vašu pomoc.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia Brezianska točila svadbu bratrancovi môjho snúbenca a mali naozaj krásne video. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ti môžem poradiť, viem ti dať svoj nezaujatý profesionálny názor (živím sa strihom - primárne reklamy, ale strihala som aj videoklipy a svadby). Ani jedného z daných kameramanov nepoznám a ich mená som videla prvýkrát - to aby si si nemyslela, že som niečia známa a lobujem za nich 😄 Za mňa určite, na 1000 percent, Lucia Brezianska. Pozrela som si z oboch prvé klipy, ktoré mali na stránke, a jej klip ma zaujal okamžite. Je famózny. Proste fantastický. Tá baba absolútne vie čo robí a je v tom sakra dobrá. Nádherné farby, hra so slnkom a svetlom aj uhlom, neotrepané zábery, postrihané je to tak, že sedím a ticho závidím 😄 využila aj zvukové efekty, čo vo svadobnom videu vidím vôbec prvýkrát, väčšinou sa používa iba voiceover. Všetky technické veci má správne, je vidieť, že má pre to cit. Vyberať si kameramana na svadbu, beriem ju okamžite a absolútne neriešim. 😉
Odpovedať
@lilnicol krásne do detajlu rozpísané, ďakujem moc, veľmi mi to pomohlo 🙂
Odpovedať
@nikushka26 ďakujem 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?