Menu Forum

Super Kameraman na 08.09.2018 Šenkvice

27. jan 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucika246
Registrovala sa 28. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
lucika246
Registrovala sa 28. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky.
 Ahojte, hľadám skvelého profesionálneho kameramana na 08.09.2018 do Šenkvíc. Ďakujem krásne emoticon
26. jan 2018 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

@lucika246 Dobry den, som z Pezinku, pozrite si moju webku, najdete tam svadobne videa, ktore som robil. Ak by sa vam moj styl pacil, som vam k dispozicii emoticon
26. jan 2018 o 17:17  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magusheen (25 r.)
Video By MAGUSHEEN
Michal Magušin PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Https://vimeo.com/242358129”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
magusheen (25 r.)
Video By MAGUSHEEN
Michal Magušin PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Https://vimeo.com/242358129”
(Pred 1 rokom)

Neviem či sme super emoticon ale môžete si pozrieť aj našu tvorbu tu na pro profile alebo na webe. emoticon emoticon
27. jan 2018 o 18:39  •  www.magusheen.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to